📢

Ogłoszenia

4.500 zł

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum.

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² | ul. Wrocławska, Kraków | Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lok...

115 m² 39.13 zł/m² 5 pokoje

Lokale

860.000 zł

Lokal mieszkalno-usługowy w centrum.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, Kraków | 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-...

115 m² 7478.26 zł/m² 5 pokoje

Lokale

2.175.200 zł

Gotowy projekt inwestycja dom pod Krakowem Mników

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

*zdjęcia stanowią wizualizację projektu i zostały udostępnione przez właściciela GOTOWY PROJET INWESTYCYJNY- DZI...

5415 m² 401.7 zł/m²

Działki

189.000 zł

ATRAKCYJNA DZIAŁKA BLISKO KRAKOWA RZESZOTARY

Sprzedaż | Małopolskie | Rzeszotary

Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do K...

1143 m² 165.35 zł/m²

Działki

578.000 zł

Wspaniała działka budowlana w Książniczkach 21,5a

Sprzedaż | Małopolskie | Książniczki

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,5...

2153 m² 268.46 zł/m²

Działki

145.000 zł

Działka w Sławkowicach w znakomitej cenie!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 10 arów w Sławkowicach nieopoda...

1000 m² 145 zł/m²

Działki

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej s...

500 m² 1300 zł/m²

Działki

650.000 zł

Atrakcyjna działka budowlana w Libertowie.

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

500 m² 1300 zł/m²

Działki

435.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana w zielonym Cholerzynie

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisk...

850 m² 511.76 zł/m²

Działki

420.000 zł

Wyjątkowa działka budowlana blisko Krakowa

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Kr...

800 m² 525 zł/m²

Działki

3.300.000 zł

Działka inwestycyjna 1,3 ha, mpzp bliźniaki, media

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,3 HA - WŁOSAŃ - POD KRAKOWEM - POŁUDNIOWA STRONA - 6MU2 - ZABUDOWA BLIŹNIACZA LOKALIZA...

13500 m² 244.44 zł/m²

Działki

790.000 zł

Widokowa działka w Beskidzie Wyspowym

Sprzedaż | Małopolskie | Laskowa

Na sprzedaż piękna, widokowa działka w Beskidzie Wyspowym, w miejscowości Kamionka Mała w gminie Laskowa. Prezent...

13000 m² 60.77 zł/m²

Działki

900.000 zł

Widokowa działka z projektem w Sławkowicach!

Sprzedaż | Małopolskie | Sławkowice

Widokowa działka w Sławkowicach z indywidualnym projektem oraz pozwoleniem na budowę. Określone w Miejscowym Planie Z...

4007 m² 224.61 zł/m²

Działki

8.200 zł

Dom blisko natury | Jak nowy | Wyposażony | Kraków

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilo...

204 m² 40.2 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.288.000 zł

Idealny dom na pięknej działce tuż pod Krakowem

Sprzedaż | Małopolskie | Zielonki

Piękny i gotowy do zamieszkania dom tuż pod Krakowem w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. To idealne miejsce dla...

202 m² 11326.73 zł/m² 5 pokoje

Domy

779.000 zł

DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIE - MOGILANY

Sprzedaż | Małopolskie | Mogilany

DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zaró...

300 m² 2596.67 zł/m² 8 pokoje

Domy

969.000 zł

Dom, Przeginia Narodowa, Liszki, Czernichów

Sprzedaż | Małopolskie | Czernichów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Li...

128 m² 7570.31 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.150.000 zł

Dom 121m2, Michałowice, Działka 5 arów, ul. Komora

Sprzedaż | Małopolskie | Michałowice

Do sprzedania dom 121m2 w Michałowicach w rejonie ulicy Komora. Działka 502m2. Oferowana nieruchomość jest na zam...

121.1 m² 9496.28 zł/m² 4 pokoje

Domy

995.000 zł

BLIŹNIAK PREMIUM z działką, pod lasem - ZABIERZÓW

Sprzedaż | Małopolskie | Zabierzów

*zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższon...

108.7 m² 9153.63 zł/m² 5 pokoje

Domy

2.500.000 zł

Dom z częścią usługową – Swoszowice, 11 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

OFERTA SPRZEDAŻY - DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM W KRAKOWIE - SWOSZOWICE Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy pr...

394 m² 6345.18 zł/m² 8 pokoje

Domy

Facebook
Facebook