📢

Ogłoszenia

4.900 zł

71m2, Stańczyka, Bronowice

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym o...

71.13 m² 68.89 zł/m² 4 pokoje 5 piętro

Mieszkania

2.200 zł

3 pokoje | balkon | Na Stoku| od zaraz

Wynajem | Małopolskie | Kraków

3 pokoje | balkon | piwnica | os. Na Stoku | dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o ...

41 m² 53.66 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

10.000 zł

Dwie sypialnie na Ludwinowie, inwestycja z basenem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojo...

110 m² 90.91 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Jacuzzi, 45m2, ogródek Michałowice

Wynajem | Małopolskie | Michałowice

Do wynajęcia apartamenty z jacuzzi i ogródkami w Michałowicach. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchen...

40 m² 47.5 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

4.500 zł

Mieszkanie na wynajem dla pracowników Kraków

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla prac...

38 m² 118.42 zł/m² 2 pokoje 9 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Kawalerka przy ul Walerego Sławka

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jas...

32.39 m² 58.66 zł/m² 1 pokoje 7 piętro

Mieszkania

2.000 zł

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 pi...

48 m² 41.67 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Centrum Krakowa| 63 m² | 2 pokoje | Grzegórzki|

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Centrum Krakowa | 63 m² | 2 pokoje | Kamienica | Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o ...

63.27 m² 42.67 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

3.500 zł

Stare Podgórze, 2 pokoje na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkani...

40 m² 87.5 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.700 zł

2 Pokoje balkon, centrum tramwaj Zakrzówek

Wynajem | Małopolskie | Kraków

DO WYNAJĘCIA: WYSOKI STANDARD - DWA POKOJE - DUŻY BALKON - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - UL. PIETRUSIŃSKIEGO LOKALIZ...

46.9 m² 78.89 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.000 zł

2 pokoje, wynajem, Krowodrza, parking, balkon

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce...

38 m² 78.95 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

3.400 zł

Plac Wolnica, Centrum, 2 pokoje na wynajem

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego ...

46 m² 73.91 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.300 zł

38m2, osiedle Podwawelskie, Stare Dębniki

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie 38m2 na osiedlu Podwawelskim na Starych Dębnikach. Lokalizacja najbardziej poszu...

38 m² 60.53 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

2.000 zł

KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE / 46M2 / BALKON /

Wynajem | Małopolskie | Kraków

KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty...

46 m² 43.48 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

5.500 zł

Nowoczesny apartament z tarasem w sercu Zabłocia

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zl...

55 m² 100 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.300 zł

Kawalerka, Rynek Podgórski

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawal...

28 m² 82.14 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

799.000 zł

Super lokalizacja uczelnie 2 pokoje balkon tramwaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek ...

36.76 m² 21735.58 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

1.030.000 zł

75m2, Dębniki-Kliny Borkowskie

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o po...

75.03 m² 13727.84 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

999.000 zł

Ruczaj, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

*zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄ...

68 m² 14691.18 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

558.000 zł

Kawalerka w Łagiewnikach z przestronną kuchnią!

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości!...

37.3 m² 14959.79 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook