📢

Ogłoszenia

1.200.000 zł

Dom na Bugaju, duża działka, dobra lokalizacja.

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, al...

231 m² 5194.81 zł/m² 6 pokoje

Domy

1.361.122 zł

Nowoczesne domy z basenem, nowe,Murcja, Hiszpania.

Sprzedaż | Hiszpania

NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY Z BASENEM, MURCIA, HISZPANIA. BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży luksusowy ko...

136 m² 10008.26 zł/m² 3 pokoje

Domy

890.000 zł

Parterowy 195 m.kw z dużym garażem

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni u...

195.4 m² 4554.76 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.002.132 zł

Nowe bungalowy nad morzem Hiszpania

Sprzedaż | Hiszpania

Nowe Bungalowy w Torre de la Horadada. BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż nowe 2- poziomowe bungalowy o powier...

71 m² 14114.54 zł/m² 2 pokoje

Domy

1.200.000 zł

Na działaność lub celów mieszkalnych . Pabianice

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość poło...

288 m² 4166.67 zł/m² 5 pokoje

Domy

1.200.000 zł

Jednorodzinny dom z pięknym ogrodem

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomo...

158 m² 7594.94 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.000.000 zł

Dom w cenie apartamentu osiedle Bugaj

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jedno...

121.33 m² 8241.98 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Budynek pod działalność + dom jednorodzinny

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycz...

246.78 m² 5267.85 zł/m² 5 pokoje

Domy

650.000 zł

Uroczy dom do zamieszkania, w lesie, Kolonia-Ldzań

Sprzedaż | Łódzkie | Dobroń

Mały dom w otoczeniu lasu, cisza i spokój BESTATE nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży podpiwniczony dom o p...

94 m² 6914.89 zł/m² 4 pokoje

Domy

580.000 zł

Mały dom w stanie surowym/obrzeża Pabianic

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do...

97.9 m² 5924.41 zł/m² 4 pokoje

Domy

2.500 zł

M-3 po remoncie, od zaraz, Bugaj

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszka...

46 m² 54.35 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.500 zł

Kawalerka po remocie, Bugaj, od zaraz

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchn...

26 m² 57.69 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

1.600 zł

Super lokalizacja, teren zamknięty, parking

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejs...

52.43 m² 30.52 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.000 zł

Nowe M-3 winda, miejsce postojowe, balkon

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie...

38.7 m² 51.68 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

3.000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe, teren zamknięty, winda

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, ...

63.2 m² 47.47 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.900 zł

Apartament, 2 pokoje, winda, miejsce postojowe

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie us...

39 m² 48.72 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.700 zł

Apartament z windą , 3 pokoje, miejsce postojowe

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie u...

63 m² 42.86 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

530.000 zł

Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miej...

83 m² 6385.54 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.603.934 zł

Deweloperskie,106m.kw,ogród,tuż przy plaży

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w Santa Pola, w pobliżu Alicante, na wybrzeż...

92 m² 17434.08 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.240.376 zł

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca, Alicant

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca...

71 m² 17470.09 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook