329.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki <b>Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki ...
15.79 m²
4 piętro
1.290.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version below<b>Marina Miasto, ul. Na Grobli...
62.31 m²
3 piętro
1.280.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m<b> English version below</b><b>Miasto Ma...
59.95 m²
3 piętro
390.000 zł
Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamknię...
114 m²
3421.05 zł/m²
5 pokoje
571 322 774
750.000 zł
175.24 m²
4279.84 zł/m²
4 pokoje
571 322 774
250.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowi...
100 m²
2500 zł/m²
571 322 774
1.740 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach s...
29 m²
1 piętro
731321117
1.320 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
blisko stacji Metro Politechnika---------------------------------------------------Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany...
22 m²
3 piętro
731321117
1.537 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokot...
20.78 m²
3 piętro
731321117
1.332 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowi...
18 m²
3 piętro
731321117
1.548 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gag...
19.63 m²
3 piętro
731321117
1.063 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.17,73 m2 na 3 piętrze budynku biurowego, w okolicach ul. Księcia...
17.73 m²
3 piętro
731321117
1.083 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...
18.05 m²
4 piętro
731321117
1.271 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w ...