📢

Ogłoszenia

1.068.862 zł

Deweloperskie,74m.kw,taras,basen,w sercu Alicante

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty typu loft w centrum Alicante, Hiszpania. No...

64 m² 16700.97 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

2.266.894 zł

Apartamenty przy plaży Benidorm

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty tuż przy plaży, Benidorm, Alicante, Hiszpania. ...

80 m² 28336.18 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

240.000 zł

Kawalerka do wprowadzenia, Piaski

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. ...

31.4 m² 7643.31 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.501.283 zł

Deweloperskie,96m.kw,piękny widok na morze,taras

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty na obrzeżach Malagi, wybrzeże Costa Blanca, H...

73 m² 20565.52 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

1.689.478 zł

Deweloperskie,99m2,taras,basen,Nowa Andaluzja

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w południowej Hiszpanii, tuż nad morzem Śródzi...

89 m² 18982.9 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

1.518.391 zł

Deweloperskie,92,32m.kw, Malaga

Sprzedaż | Hiszpania

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty Malaga, Hiszpania. Bestate Nieruchomości ofe...

92.32 m² 16447.05 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

775.000 zł

M-4, po remoncie, uymeblowane, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biur...

70.74 m² 10955.61 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

257.000 zł

M3, duży zamknięty parking, centrum Pabianic

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży d...

59.77 m² 4299.82 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

145.000 zł

Kawalerka w kameralnej kamienicy z potencjałem

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostę...

40.3 m² 3598.01 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

339.000 zł

3 pokojowe w Centrum, 2 loggie

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BE...

59.6 m² 5687.92 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

240.000 zł

Klimatyczne z potencjałem, teren prywatny, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Ofe...

60.92 m² 3939.59 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

329.000 zł

Mieszkanie z ogródkiem, super lokalizacja, działka

Sprzedaż | Łódzkie | Ksawerów

Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tyl...

68.18 m² 4825.46 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

199.000 zł

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Jasne, zadbane, przytulne o funkcjonalnym układzie. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze Bestate. BESTATE ...

40.34 m² 4933.07 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

369.000 zł

Dobra cena, mieszkanie lub lokal, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta...

62.5 m² 5904 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

175.000 zł

38m2 z potancjałem do własnej aranżacji

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale ar...

38.3 m² 4569.19 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

360.000 zł

3 pokoje, 77 m.kw, kamienica, spokojna okolica

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powier...

77.38 m² 4652.36 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

266.000 zł

Mieszkanie do własnej aranżacji, 2 balkony

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchom...

42.97 m² 6190.37 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

559.000 zł

Komfortowe, przestronne, 4 pokoje

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czt...

130 m² 4300 zł/m² 4 pokoje 3 piętro

Mieszkania

125.000 zł

Tania w utrzymaniu kawalerka

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 ...

21.9 m² 5707.76 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

355.971 zł

PROMOCJA!!! GRATIS miejsce postojowe

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem,...

46.18 m² 7708.34 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook