📢

Ogłoszenia

4.304 zł

Śródmieście: lokal biurowy 34,43m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...

34.43 m² 4 piętro

Lokale

731321117

489.000 zł

4 pokoje z ogródkiem | 74,9 m² | Parter

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

74.9 m² 4 pokoje

Mieszkania

577112912

557.900 zł

Nowoczesne 2 pokoje 31 m², gotowe do wejścia

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i ...

31 m² 17996.77 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.600.000 zł

Częstochowa, ul. Ugody | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...

13195 m² 106.1 zł/m²

Działki

343411101

199.430 zł

Nowa Gorzelnia k.Blachowni | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...

1813 m² 110 zł/m²

Działki

343411101

350.000 zł

Lokal Usługowy w Centrum Włocławka parter

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam ...

65.8 m² 5319.15 zł/m²

Lokale

733 510 054

259.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul. Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...

54 m² 4796.3 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

850.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnowie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, ide...

154.68 m² 5 pokoje

Domy

510789908

10.000 zł

Lokal uslugowo-handlowy 500 m2, I piętro, winda

Wynajem | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154      OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !     Lokal usługowo-h...

500 m² 1 piętro

Lokale

513383154

1.899.000 zł

Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kra...

152.77 m² 12430.45 zł/m² 4 pokoje

Domy

749.000 zł

Częstochowa, ul. Lipowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...

100.15 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

6.628 zł

Mokotów: lokal biurowo-usługowy 90,93m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, ...

90.93 m²

Lokale

731321117

1.679 zł

Mokotów:lokal biurowy 21,29m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

21.29 m² 2 piętro

Lokale

731321117

1.648 zł

Mokotów:lokal biurowy 20,89m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

20.89 m² 3 piętro

Lokale

731321117

6.500 zł

Biznes do przejęcia w Dołujach

Wynajem | Zachodniopomorskie | Dołuje

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam pr...

185 m² 35.14 zł/m²

Lokale

501443377

2.700 zł

Piekne mieszkanie z duszą przy Placu Grunwaldzkim

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy &l...

70 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.990.000 zł

Na sprzedaż warsztat samochodowy + dom. Okazja !!!

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znaj...

688 m² 2470.93 zł/m²

Lokale

501443377

6.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ...

84 m² 71.43 zł/m²

Lokale

501443377

800.000 zł

Do sprzedaży działka z wydanymi WZ na 2 domy.

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Grzepnica

Do sprzedaży działka o powierzchni 3069 m² z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spo...

3069 m² 260.67 zł/m²

Działki

501443377

980.000 zł

Lokal biurowy z opcją samodzielnej kawalerki

Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin

Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od u...

84 m² 11666.67 zł/m²

Lokale

501443377

Facebook
Facebook