📢

Ogłoszenia

1.273 zł

Wola: biuro 19 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI n...

19 m² 1 piętro

Lokale

731321117

2.145 zł

Targówek: lokal biurowy 39m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w...

39 m² 1 piętro

Lokale

731321117

2.128 zł

Śródmieście: lokal biurowy 133m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

blisko stacji Metro Centrum---------------------------------Warszawa - klimatyzowany lokal biurowy o pow.133 m2 na 2 pię...

133 m² 2 piętro

Lokale

731321117

16.743 zł

Wilanów : lokal biurowo-usługowy 135m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęc...

135 m²

Lokale

731321117

404.212 zł

Centrum Rypina, 4 pokoje, 58,16mkw, ogródek 107mkw

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 58,16 mkw, 3 pokoje, ogródek 107 mkw.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,16 mkw z ogródkiem o...

58.16 m² 4 pokoje

Mieszkania

510789893

1.868 zł

Praga Północ: lokal biurowo-usługowy 207,65 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.207,65 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w ok...

207.65 m² 2 piętro

Lokale

731321117

347.700 zł

46,36 mkw, 3 pokoje, balkon, 1. piętro – Rypin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 46,36 mkw, 3 pokoje, balkon.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,36 mkw z balkonem ...

46.36 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789893

234.396 zł

30 mkw, taras, miejsce parkingowe. Centrum Rypina

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 30,64 mkw z tarasem.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,64 mkw z tarasem położone ...

30.64 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

510789893

230.000 zł

Mieszkanie z potencjałem – kamienica, centrum

Sprzedaż | Lubuskie

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,70 m², usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centr...

73.7 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

513383006

710.000 zł

Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem

Sprzedaż | Dolnośląskie

Nieruchomości Apartament"Jolanta Żelichowska797 231 625      Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na ...

170.11 m² 5 pokoje

Domy

797231625

370.000 zł

Skrzeszewo – dom w cenie mieszkania!

Sprzedaż | Pomorskie

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 836 m² w malowniczym Skrzeszewie (gmina Żukowo) - w otoczeniu lasów, ...

65 m² 3 pokoje

Domy

728767962

4.500 zł

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe parter z dużym ogródkiem i tarasem. ul Wiązana.Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt AGD nowe.

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe parter z dużym ogródkiem i tarasem. ul Wiązana.Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt AG...

80 m² 3 pokoje

Mieszkania

501-724-826

1.006.314 zł

Nowe lokale pod działalność, Fabryczna

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczn...

74.55 m² 13498.51 zł/m² 1 pokoje

Lokale

2.500 zł

Lokal 45 m. kw, biuro/ usługi, Gaj/Armii Krajowej

Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław

Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. ...

45.01 m² 55.54 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Lokale

220.000 zł

9 działek pod lasem, obrzeża Środy Śląskiej

Sprzedaż | Dolnośląskie | Jastrzębce

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży 9 działek ...

3541 m² 62.13 zł/m²

Działki

1.390.000 zł

Szereg,ogród,dwa m.postojowe,do zamieszkania

Sprzedaż | Dolnośląskie | Długołęka

Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytk...

99.58 m² 13958.63 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.250.000 zł

Bliżniak deweloperski, ogród, idealny dla rodziny

Sprzedaż | Dolnośląskie | Kobierzyce

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / ...

162.85 m² 7675.78 zł/m² 6 pokoje

Domy

849.000 zł

Dom w otoczeniu zieleni,garaż, 120 m.kw

Sprzedaż | Dolnośląskie | Skarszyn

Bez podatku PCC. Zakończenie prac - kwiecień/maj 2026r. BESTATE Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o ...

119.96 m² 7077.36 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.300.000 zł

Wybudujemy dom Twoich marzeń pod lasem

Sprzedaż | Dolnośląskie | Oborniki Śląskie

Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nier...

193.28 m² 6725.99 zł/m² 4 pokoje

Domy

1.125.799 zł

Nowe wille,91m2, Hiszpania

Sprzedaż | Hiszpania

Nowe Wille - Vela Latina Pueblo BESTATE NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wille w Dolores de Pacheco, w Murcji. Pow...

90.8 m² 12398.67 zł/m² 3 pokoje

Domy

Facebook
Facebook