📢

Ogłoszenia

269.000 zł

Rezerwacja / 10 minut od Wołowa!

Sprzedaż | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Anna Krawiec513 383 101           Rezerwacja     Tutaj Ty decydujesz jak finalnie będzie wyglą...

152.34 m² 4 pokoje

Domy

513383101

870.000 zł

Przestronny dom z garażem i ogrodem-Tczew-Staszica

Sprzedaż | Pomorskie

Oferta sprzedaży - Dom w Tczewie, ul. Partyzantów, Os. StaszicaMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pr...

150 m² 7 pokoje

Domy

728767962

449.000 zł

Cisza, spokój, las, na sprzedaż pół domu, ogródek

Sprzedaż | Pomorskie

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Morzeszczyn.Morzeszczyn- w...

79 m² 2 pokoje

Domy

728713127

590.000 zł

Łysa Góra, przestronny dom z potencjałem, 9 arów

Sprzedaż | Małopolskie | Dębno

Dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Krakowa, Bochni i Tarnowa. Nieruchomoś...

168 m² 3511.9 zł/m² 5 pokoje

Domy

13.354 zł

Śródmieście: lokal biurowy 134,83m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszaw...

134.83 m² 4 piętro

Lokale

731321117

6.208 zł

Śródmieście: lokal biurowy49,66m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.49,66 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...

49.66 m² 3 piętro

Lokale

731321117

4.304 zł

Śródmieście: lokal biurowy 34,43m2 na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy...

34.43 m² 4 piętro

Lokale

731321117

489.000 zł

4 pokoje z ogródkiem | 74,9 m² | Parter

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

74.9 m² 4 pokoje

Mieszkania

577112912

557.900 zł

Nowoczesne 2 pokoje 31 m², gotowe do wejścia

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i ...

31 m² 17996.77 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

1.600.000 zł

Częstochowa, ul. Ugody | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...

13195 m² 106.1 zł/m²

Działki

343411101

199.430 zł

Nowa Gorzelnia k.Blachowni | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...

1813 m² 110 zł/m²

Działki

343411101

350.000 zł

Lokal Usługowy w Centrum Włocławka parter

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam ...

65.8 m² 5319.15 zł/m²

Lokale

733 510 054

259.000 zł

Na sprzedaż M-4 ul. Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...

54 m² 4796.3 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

850.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnowie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, ide...

154.68 m² 5 pokoje

Domy

510789908

10.000 zł

Lokal uslugowo-handlowy 500 m2, I piętro, winda

Wynajem | Dolnośląskie

"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154      OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !     Lokal usługowo-h...

500 m² 1 piętro

Lokale

513383154

1.899.000 zł

Piękny parterowy dom na granicy Kraków/Niepołomice

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kra...

152.77 m² 12430.45 zł/m² 4 pokoje

Domy

749.000 zł

Częstochowa, ul. Lipowa | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...

100.15 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

6.628 zł

Mokotów: lokal biurowo-usługowy 90,93m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, ...

90.93 m²

Lokale

731321117

1.679 zł

Mokotów:lokal biurowy 21,29m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

21.29 m² 2 piętro

Lokale

731321117

1.648 zł

Mokotów:lokal biurowy 20,89m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

20.89 m² 3 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook