📢

Ogłoszenia

289.000 zł

Tanie w utrzymaniu 2 pokoje, 2 piętro

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabian...

35.75 m² 8083.92 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

412.560 zł

Apartament wykończony "pod klucz", parking

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mi...

45.84 m² 9000 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

265.000 zł

Tanie w utrzymaniu M-2, blisko dworca PKP

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruch...

41.16 m² 6438.29 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

243.000 zł

Kawalerka, gotowa do zamieszkania, pod inwestycję

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do ...

30.4 m² 7993.42 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

530.536 zł

Nowe, różne powierzchnie, Łódź Polesie

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w dosko...

56.44 m² 9400 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

329.000 zł

Trzypokojowe do własnej aranżacji. Polecam

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do...

58.23 m² 5650.01 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

509.495 zł

Nowe, różne powierzchnie, Centrum

Sprzedaż | Łódzkie | Łódź

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu l...

41.3 m² 12336.44 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

500.000 zł

Dom Siedlisko 23a Wólka Rokicka g. Lubartów Wieprz

Sprzedaż | Lubelskie | Lubartów

DOM WOLNOSTOJĄCY MUROWANY WRAZ Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI WSZYSTKIE MEDIA W BUDYNKU ( GAZ, KANALIZACJA, WODA, ENERGIA LEK...

100 m² 5000 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

960.000 zł

SŁONECZNE, 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZA...

65.29 m² 14703.63 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.163 zł

Mokotów: lokal biurowy 29,95 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.29,95 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

29.95 m² 3 piętro

Lokale

731321117

822 zł

Mokotów: lokal biurowy 21,18m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,18 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolica...

21.18 m² 4 piętro

Lokale

731321117

640 zł

Mokotów: lokal biurowy 16,50m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.16,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicac...

16.5 m² 1 piętro

Lokale

731321117

13.143 zł

Mokotów: lokal biurowy 238,97m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okol...

238.97 m² 3 piętro

Lokale

731321117

12.796 zł

Mokotów: lokal biurowy 232,66m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w ok...

232.66 m² 2 piętro

Lokale

731321117

210.000 zł

Wyjątkowa działka 34 ary k. Iławy

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 34 arów, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Stradomno, w pobliżu Iław...

3392 m²

Działki

513383034

360.000 zł

TYLKO W NASZYM BIURZE- Smolki 62m2

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Smolki w Iławie. Nierucho...

64 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

513383034

389.000 zł

2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²

Sprzedaż | Podlaskie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

46 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

730033002

2.168 zł

Mokotów: lokal biurowy 29,30m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...

29.3 m² 1 piętro

Lokale

731321117

200.000 zł

Nietuzinkowa działka pod inwestycję.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Wyjątkowa oferta inwestycyjna!Obiekt z ogromnym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji turystycznejNa sprzedaż: dwuk...

1082 m²

Działki

510789893

2.990.000 zł

Dom z duszą-Cholerzyn

Sprzedaż | Małopolskie | Liszki

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Z...

322 m² 9285.71 zł/m² 4 pokoje

Domy

Facebook
Facebook