2.500 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wro...
45 m²
55.56 zł/m²
2 pokoje
447.761 zł
Bungalow z prywatnym ogrodem w Urb. La Marina, Alicante, Costa Blanca BESTATE Nieruchomości oferuje ten piękny bu...
64 m²
6996.27 zł/m²
3 pokoje
2.400 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. ...
36 m²
66.67 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
1.400.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Ś...
77 m²
18181.82 zł/m²
4 pokoje
3.000 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Kąty Wrocławskie
Wynajmę przestrzenny i pięknie zaaranżowany apartament o powierzchni 82 m.kw, usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętr...
82 m²
36.59 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
920.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
47.6 m²
19327.73 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
598.000 zł
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej...
43.3 m²
13810.62 zł/m²
2 pokoje
1.138.875 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. W...
60.74 m²
18750 zł/m²
4 pokoje
3 piętro
848.481 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, Wrocław Śródmieście....
60.63 m²
13994.41 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
846.404 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
42.64 m²
19850 zł/m²
2 pokoje
7 piętro
390.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Nowa Ruda
Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie: https://panoramy.galacti...
127.86 m²
3050.21 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
460.288 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki ...
37.12 m²
12400 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
570.402 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. W...
35.21 m²
16200 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
853.197 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera,...
44.65 m²
19108.56 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
582.915 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / P...
38.26 m²
15235.62 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
787.023 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
76.41 m²
10300 zł/m²
699.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/ Fabryczna/ o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usyt...
48 m²
14562.5 zł/m²
2 pokoje
749.000 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynk...
67 m²
11179.1 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
608.999 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okoli...
32.49 m²
18744.2 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
1.568.999 zł
Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław
100.99 m²
15536.18 zł/m²
4 pokoje
7 piętro