557.900 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i ...
31 m²
17996.77 zł/m²
2 pokoje
1.600.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...
13195 m²
106.1 zł/m²
343411101
199.430 zł
Sprzedaż | Śląskie | Blachownia
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...
1813 m²
110 zł/m²
343411101
350.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam ...
65.8 m²
5319.15 zł/m²
733 510 054
259.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w ...
54 m²
4796.3 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
850.000 zł
Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, ide...
154.68 m²
5 pokoje
510789908
10.000 zł
"Nieruchomości Apartament"Krzysztof Naskręt513 383 154 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE ! Lokal usługowo-h...
500 m²
1 piętro
513383154
1.899.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Kraków
KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kra...
152.77 m²
12430.45 zł/m²
4 pokoje
749.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego apartamentu zlo...
100.15 m²
4 pokoje
1 piętro
343411101
6.628 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, ...
90.93 m²
731321117
1.679 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...
21.29 m²
2 piętro
731321117
1.648 zł
Wynajem | Mazowieckie | Warszawa
Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolic...
20.89 m²
3 piętro
731321117
6.500 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Dołuje
Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam pr...
185 m²
35.14 zł/m²
501443377
2.700 zł
Wynajem | Dolnośląskie | Wrocław
English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy &l...
70 m²
2 pokoje
1 piętro
1.990.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znaj...
688 m²
2470.93 zł/m²
501443377
6.000 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ...
84 m²
71.43 zł/m²
501443377
800.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Grzepnica
Do sprzedaży działka o powierzchni 3069 m² z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w malowniczej i spo...
3069 m²
260.67 zł/m²
501443377
980.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od u...
84 m²
11666.67 zł/m²
501443377
10.000 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin
Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodz...
363 m²
6 pokoje
501443377
899.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Stargard
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Południk w Stargardzie.Wykończony wysokiej klasy materiałami, dwu pozi...
139.77 m²
6432 zł/m²
4 pokoje
501443377