📢

Ogłoszenia

260.000 zł

2 pokojowe mieszkanie blisko centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,9 m²zlokalizowane na 2. piętrze w bloku na szwederowie. Mieszkanie sk...

36.9 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

666167722

430.000 zł

Obniżka ceny! Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

Sprzedaż | Zachodniopomorskie

Mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem - niski czynsz - gotowe do zamieszkania - Czaplinek, ul. ŻeromskiegoObniżka ceny!Tylk...

77.6 m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383144

400.000 zł

Kawalerka20 m²|róg ul Lea i al.Kijowskiej|1.piętro

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Zdjęcia w ogłoszeniu należą do Właściciela oferty Kawalerka ok 20 m² | ul. Lea 53 | 1. piętro |winda| Idealna...

19.32 m² 20703.93 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

2.650.000 zł

Wyjątkowe mieszkanie przy ul.Grodzkiej- 117m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Wyjątkowe mieszkanie 117 m² w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 / ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kap...

117.58 m² 22537.85 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.459.000 zł

Widokowe,3pok mieszkanie/Masarska8/ostatnie piętro

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 / ostatnie piętro / miejsce garażowe, z balkonu widok ...

58.39 m² 24987.16 zł/m² 3 pokoje 5 piętro

Mieszkania

363.000 zł

1-pok/375tys zł/ładny widok/os.Na Stoku

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne m...

27.1 m² 13394.83 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

570.000 zł

Jasne,2-pok mieszkanie na Białoruskiej/balkon/piwn

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m² | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mies...

37.85 m² 15059.45 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

529.000 zł

Sprzedam klimatyczne, poddaszowe mieszkanie/Ruczaj

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim doj...

33.3 m² 15885.89 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

1.075.000 zł

Bardzo słoneczne/3-pok.mieszkanie/2021r/garaż/62m2

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do spr...

61.9 m² 17366.72 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

1.599.900 zł

Stare Dębniki / blisko Parku / 5 pokoi /do remontu

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Dwupoziomowe mieszkanie na Starych Dębnikach (ul. Praska) - przy Parku Dębnickim / 96,54 m² / 5 pokoi / dobra oferta...

97 m² 16493.81 zł/m² 5 pokoje 2 piętro

Mieszkania

1.239.000 zł

Sprzedam mieszkanie przy Parku Krakowskim-Chopina

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, Chopina, Krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępn...

67.12 m² 18459.48 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

1.050.000 zł

Sprzedam eleganckie,2-pok mieszkanie,Plac Nowy

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupi...

48.18 m² 21793.28 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

870.000 zł

4-pok ul.Petrażyckiego/m.park.

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / inwestycja Petrażyck...

81.24 m² 10709.01 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

829.000 zł

3pok do remontu/ul.Na Zakolu wisły/ duzy balkon

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Okazja cenowa!! / 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji / ul. Na Zakolu Wisły / widok na bulwar Wiśl...

61.06 m² 13576.81 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

779.000 zł

2-pok mieszkanie/Federowicza/garaż/kom.lok

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park / ul. Federowicza/ miejsce garażowe / kom...

46.23 m² 16850.53 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

599.000 zł

2-pok na Ruczaju/ul Lubostron/pod inwestycje

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, Czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można ...

36.91 m² 16228.66 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

4.045 zł

Wilanów : lokal biurowy 37,802 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęc...

37.8 m² 3 piętro

Lokale

731321117

3.371 zł

Wilanów : lokal biurowy 31,50m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

31.5 m² 3 piętro

Lokale

731321117

3.402 zł

Wilanów : lokal biurowy 28m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

28 m²

Lokale

731321117

7.898 zł

Wilanów : lokal biurowy 65m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

65 m² 1 piętro

Lokale

731321117

Facebook
Facebook