📢

Ogłoszenia

178.500 zł

Nowe apartamenty 3 km od portu w centrum Alicante

Sprzedaż | Hiszpania | Walencja

Nowe apartamenty na sprzedaż 3 km od portu w Alicante.Crystal Home prezentuje nowoczesną inwestycję w centrum malownicze...

39 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

+48 534868281

335.000 zł

Apartament z ogródkiem w nowym budownictwie

Sprzedaż | Śląskie | Zabrze

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na os.Zielona Dolina w Zabr...

38.34 m² 8737.61 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

+48 514 171 514

165.000 zł

Działka ROD - Smukała, przy Brdzie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKA ROD 300 m² Z MUROWANYM DOMKIEM | BYDGOSZCZ SMUKAŁA | BLISKO BRDYNa sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m² poł...

300 m²

Działki

793773800

340.000 zł

Dom murowany na działce w Baranowie pow. puławski.

Sprzedaż | Lubelskie

Dom wolnostojący murowany o pow. 120 m2 na ogrodzonej działce o pow. 700 m2 w spokojnej lokalizacji Baranowa pow. puł...

120 m² 2800 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

239.000 zł

Okolice Kazimierza-domek, działka 25a.Tylko 239tys

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Domek + działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar................... Nowa , bardzo atrakcyjna cena. At...

70 m² 3414.29 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

760.000 zł

Duża działka w Lublinie, Głusk

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Głusk w pobl. ul. Wygodnej, pow. 5730 m2, działka czekająca na uzyskanie Warunków Zabudowy pod domy jednorodzinn...

5730 m² 133 zł/m²

Działki

814421079

725.000 zł

Zadbany dom do zamieszkania, ładna działka.

Sprzedaż | Lubelskie | Kraśnik

KRAŚNIK: polecam do zakupu zadbany dom wolnostojący 1 piętrowy o pow. ok. 100 m² położony na działce o pow. 688 m². Dom...

100 m² 7250 zł/m² 3 pokoje

Domy

814421079

849.000 zł

Sławin - 2 piętra domu po remoncie + garaż

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 bal...

130 m² 6530.77 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

525.000 zł

Mieszkanie 61,5 m², I piętro z miejscem parking.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **** W ...

61.47 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

3.200 zł

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, Grzegórzki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro ni

Wynajem | Małopolskie | Kraków

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, Grzegórzki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro...

49 m² 65.31 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

120.000 zł

Lokal usługowy w okazyjnej cenie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny!Oferujemy lokal usłu...

44.94 m² -1 piętro

Lokale

792995800

187.000 zł

Super okazja inwestycyjna! 2-pokoje do remontu,

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m² - Bydgoszcz, BielawyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m² położone w kamienicy n...

37.42 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

792995800

198.000 zł

kawalerka z potencjałem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kawalerka z potencjałem | Bielawy | idealna pod inwestycjęSzukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu...

25.15 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

792995800

550.000 zł

Pół bliźniaka z ogromnym potencjałem

Sprzedaż | Pomorskie

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie... bliskość natury, śpiew ptaków, zapach skoszonej trawy, ciszę, spokój.....

125 m² 5 pokoje

Domy

533866610

320.000 zł

Dom z ogrodem i dodatkową działka- 3 ary

Sprzedaż | Warmińsko-mazurskie

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Dąbrówka, w otoczeniu warmińsko-mazurskiej nat...

118.59 m² 3 pokoje

Domy

513383034

3.040 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 2 osób do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane dla 2 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Ce...

8.5 m² 14 piętro