📢

Ogłoszenia

1.055.240 zł

M2 w centrum miasta, nowoczesne osiedle

Sprzedaż | Dolnośląskie | Wrocław

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okoli...

57.04 m² 18500 zł/m² 3 pokoje 23 piętro

Mieszkania

4.023 zł

Wysoka hala z zapleczem

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Wysoka hala wraz z zapleczem Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nieruchomości Pabi...

309.5 m² 13 zł/m²

Lokale

4.320 zł

Lokal magazynowy w centum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Pabianice /Centrum Powierzchnia: 540 m.kw. Stan techniczny: do adaptacji Me...

540 m² 8 zł/m²

7.000 zł

Nowa hala, teren zamknięty, W. Zaradzyńska

Wynajem | Łódzkie | Ksawerów

Magazyn/ budynek handlowo usługowy, 293 m.kw, parking , Wola Zaradzyńska BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do w...

293 m² 23.89 zł/m²

Lokale

1.500 zł

2 hale po 140m.kw. na wynajem, centrum

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Dwie hale po 140 m.kw, centrum Pabianic BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazynową o powier...

140 m² 10.71 zł/m²

Lokale

3.800 zł

Hala 400 m.kw. na wynajem, centrum

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Hala, magazyn 400 m.kw, parking, centrum, Pabianice BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazyno...

400 m² 9.5 zł/m²

Lokale

2.000 zł

Warsztat samochodowy lub magazyn, teren zamknięty

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma p...

120 m² 16.67 zł/m²

Lokale

19.500 zł

Lokal handlowo-usługowy, Bugaj, 282m.kw.

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Oferta dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji na Bugaju w Pab...

282.17 m² 69.11 zł/m² 5 pokoje

Lokale

6.000 zł

Magazyn na obrzeżach Pabianic, blisko S8

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Hala magazynowa w dobrym stanie technicznym BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu magazyn o powierzchn...

400 m² 15 zł/m²

Lokale

1.200 zł

Idealny dla kosmetyczki lub gabinet masażu.

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal dla kosmetyczki lub pod gabinet masażu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje na wynajem estetyczny lokal us...

35 m² 34.29 zł/m² 1 pokoje

Lokale

2.000 zł

Lokal usługowy bez nakładów, centum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu lokal usługowy o łącznej powierzc...

33.35 m² 59.97 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

2.900 zł

Lokal usługowy, centrum miasta, parter+piwnica

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

100 m² 29 zł/m² 5 pokoje

Lokale

1.620 zł

Wysoka hala z suwnicą, zaplecze, biura

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokale biurowe, zaplecze, magazyny Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nieruchomośc...

95.3 m² 17 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.125 zł

Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości BESTATE Nie...

45 m² 25 zł/m² 3 pokoje

Lokale

1.040 zł

Lokal biurowy w centrum miasta 60 m.kw

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal w centrum miasta z miejscem parkingowym BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu lokal o powierzchni...

65 m² 16 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Lokale

4.825 zł

Lokale biurowe, duży parking

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokale biurowe w budynku biurowo-magazynowym, duży parking BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lo...

192.87 m² 25.02 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

800 zł

Lokale użytkowe w biurowcu Pabianice

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal 20 m.kw w biurowcu, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 u...

20 m² 40 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Lokale

7.410 zł

Lokale użytkowe w biurowcu Pabianice

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Lokal 190 m.kw w biurowcu 7 pomieszczeń, Pabianice Bestate Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe (7 po...

190 m² 39 zł/m² 7 pokoje 1 piętro

Lokale

2.149 zł

Magazyn, stolarnia w centrum miasta

Wynajem | Łódzkie | Pabianice

Inwestycja: obiekt magazynowy Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Pabianice / Centrum Powierzchnia użytkowa: 215...

215 m² 10 zł/m²

Lokale

308.130 zł

Lokal w Centrum miasta idealny pod usługi, garaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pabianice

Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączn...

62.5 m² 4930.08 zł/m² 2 pokoje

Lokale

Facebook
Facebook