3.000 zł
Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...
58 m²
51.72 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
2.100 zł
Wynajem | Śląskie | Bielsko-Biała
Na wynajem pięknie urządzony, z widokiem na las apartament 2-pokojowy pod Szyndzielnią. Doskonała lokalizacja czyni of...
37 m²
56.76 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
477.972 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakład...
46.86 m²
10200 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.056.000 zł
Sprzedaż | Cypr | Bielsko-Biała
Hanging Gardens Village - luksusowe apartamenty w Sun Valley Countryside EAST Ekskluzywna inwestycja w sercu półno...
85 m²
24188.24 zł/m²
2 pokoje
781801012
557.175 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Ta inwestycja to nowoczesne przedsięwzięcie deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Inwestycja zakłada w...
58.65 m²
9500 zł/m²
3 pokoje
928.147 zł
Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj
SAMANA MANHATTAN Piękna inwestycja w Dubaju, niesamowita w swoich udogodnieniach, a jednocześnie nienaganna w niest...
37.28 m²
24896.65 zł/m²
1 pokoje
12 piętro
155.000 zł
Sprzedaż | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Dubaj
Odkryj nową definicję luksusu mieszkalnego w Azizi Venice w Dubai South Poznaj nowy szczyt luksusu mieszkaniowego w...
35 m²
4428.57 zł/m²
2 pokoje
10 piętro
497.000 zł
APARTAMENT INWESTYCYJNY PREMIUM Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W CENIE!| WISŁA | Z OPERATOREM NAJMU Cena: 497 000 zł ...
25.87 m²
19211.44 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
280.500 zł
MIESZKANIE NA PARTERZE W LUKSUSOWYM KOMPLEKSIE MIESZKALNYM TUŻ PRZY MORZU Apartament: Nowo Wybudowane Sypi...
108 m²
2597.22 zł/m²
3 pokoje
335.000 zł
Designerska, wspaniała nieruchomość w nowym kompleksie w Villajoyosa Nowoczesny kompleks położony w Villajoyosa , ...
65 m²
5153.85 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
2.296.835 zł
Golf Suites La Sella. Ekskluzywne mieszkania przy polach golfowych La Sella w miejscowości Denia Apartamenty z 3-...
289 m²
7947.53 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
1.090.676 zł
Luksusowy apartament w Orihuela Costa. Całkowicie wykończony, piękny, jasny i przestronny apartament z 2 sypialni...
75 m²
14542.35 zł/m²
2 pokoje
524.726 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w centrum miasta z widokiem na nasze piękne góry. W najbliższym otoczen...
48.14 m²
10900 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
594.090 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Apartamenty Pod Dębowcem to nowa inwestycja w Bielsku-Białej składająca się z 2 budynków w których znajdować się będzi...
42 m²
14145 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
611.634 zł
HISZPANIA , SŁOŃCE, PLAŻA, BŁĘKIT MORZA, A DO TEGO WŁASNE MIESZKANIE JAKO INWESTYCJA, KTÓRE MOŻE PRZYNIEŚĆ ZWROT NA ...
60.87 m²
10048.2 zł/m²
2 pokoje
503.139 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-no pokojowe w Apartamentowcu w malowniczej dzielnicy Bielska-Białe...
42.61 m²
11808 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
633.600 zł
Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...
39.6 m²
16000 zł/m²
2 pokoje
502.677 zł
Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała
Nowa jakość życia w sercu Bielska-Białej Centrum miasta na wyciągnięcie ręki, a wokół dziesiątki beskidzkich szl...
42.42 m²
11850 zł/m²
2 pokoje
470.000 zł
KOMPLEKS MIESZKANIOWY W LAS LAGUNAS DE MIJAS Wspaniały kompleks mieszkaniowy z widokiem na morze składa się z 82...
55 m²
8545.45 zł/m²
2 pokoje
627.000 zł
Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, Piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mies...
70.15 m²
8937.99 zł/m²
3 pokoje
1 piętro