📢

Ogłoszenia

930.000 zł

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie w Dzierżoniowie

Sprzedaż | Dolnośląskie | Dzierżoniów

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,79 m², położone przy ul. Kolejowej w Dzierżo...

68.79 m² 3 pokoje

Mieszkania

689.000 zł

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie

Sprzedaż | Podlaskie | Białystok

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach ...

63 m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

787080805

559.000 zł

2-pok z balkonem, możliwość na 3-pok, parking

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m², zlokalizowane przy ul. Tuchowskiej w Krakowie. Lo...

38.8 m² 14407.22 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

849.000 zł

2 pokoje z loggią na Bratysławskiej

Sprzedaż | Małopolskie | Kraków

2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-za...

51.14 m² 16601.49 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

995.000 zł

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminowy przestro

Sprzedaż | Małopolskie | Kościelisko

Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Giewont w Kościelisku Oferujemy na sprzedaż lub na wynajem długoterminow...

53.64 m² 18549.59 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

837.000 zł

Wyjątkowy Dom w spokojnej okolicy.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom| Sępólno Krajeńskie | 340 mkw| komfortowy |Na sprzedaż Komfortowy, w pełni wyposażony dom 340 mkw w spokojnej części...

340 m² 8 pokoje

Domy

797231179

2.599.000 zł

*Zabytkowy Młyn na Hotel/SPA - Wenecja/Biskupin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Zabytkowy młyn z dużą działką | Wenecja k. Biskupina, woj. kujawsko-pomorskie | Serce PałukDziałka: 5 400 mkw | Powierzc...

761.58 m² 3 piętro

Lokale

575017070

1.980 zł

Mokotów: lokal biurowy 44m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, ...

44 m² 2 piętro

Lokale

731321117

495 zł

Mokotów: lokal biurowy 11 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w ...

11 m² 2 piętro

Lokale

731321117

6.800 zł

Śródmieście: biuro serwisowane dla 4 osób na wynajem

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centra...

17.5 m² 6 piętro

Lokale

731321117

3.300 zł

Mokotów: lokal biurowy 66 m2 do wynajęcia

Wynajem | Mazowieckie | Warszawa

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.66 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ...

66 m² 1 piętro