📢

Łask Łódzkie

615.000 zł

Budynek pod działaność biurowo-usługową

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/Łasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzed...

247 m² 2489.88 zł/m² 5 pokoje

Lokale

261.120 zł

Budowlana 1280 m.kw, TOP lokalizacja, Kolumna

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Działka pod zabudowę mieszkaniową, Kolumna - Łask BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budow...

1280 m² 204 zł/m²

Działki

670.000 zł

Nowy domek 70 m2, wykończony do zamieszkania.

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice ofe...

70 m² 9571.43 zł/m² 3 pokoje

Domy

1.200.000 zł

Jednorodzinny dom z pięknym ogrodem

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomo...

158 m² 7594.94 zł/m² 4 pokoje

Domy

329.000 zł

Trzypokojowe do własnej aranżacji. Polecam

Sprzedaż | Łódzkie | Łask

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do...

58.23 m² 5650.01 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook