📢

Lublin Lubelskie

760.000 zł

Duża działka w Lublinie, Głusk

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Głusk w pobl. ul. Wygodnej, pow. 5730 m2, działka czekająca na uzyskanie Warunków Zabudowy pod domy jednorodzinn...

5730 m² 133 zł/m²

Działki

814421079

849.000 zł

Sławin - 2 piętra domu po remoncie + garaż

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 bal...

130 m² 6530.77 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

525.000 zł

Mieszkanie 61,5 m², I piętro z miejscem parking.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **** W ...

61.47 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

100.000 zł

Lublin/Ryry - lokal gastronimiczny 120m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

ODSTĘ PNE / CESJA LOKALU GASTRONOMICZNEGO - LUBLIN OS. RURY - 120 M2Na odstąpienie w formie cesji w pełni przygotowany l...

120 m² 833.33 zł/m²

Lokale

814421079

4.500.000 zł

Dochodowa firma cateringowa, hala 620m2, Lublin

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Na sprzedaż Gotowy biznes, który od pierwszego dnia zarabia.Co zyskujesz- biznes zarabiający od pierwszego dnia- doświad...

620 m² 7258.06 zł/m²

Lokale

814421079

195.000 zł

Pokój o pow. 16,26 m2 w hotelu ARCHE w Lublinie.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu ARCHE...

16.26 m² 11.99 zł/m² 2 piętro

Lokale

814421079

2.000.000 zł

5,42 ha, Stawy rybne, las, Zemborzyce, Lublin

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina....

54200 m² 36.9 zł/m²

Działki

814421079

1.300.000 zł

5 pok. dom z garażem i ogrodem na wznies. nad wodą

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorzeZemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 ...

170 m² 7647.06 zł/m² 5 pokoje

Domy

814421079

1.500 zł

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Czubach

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, ...

51 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

580.000 zł

Mieszkanie, Lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Mieszkanie, Lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2Opis mieszkania: - niski blok, piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 6...

60.5 m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

814421079

390.000 zł

Lublin - Czechów - 46m2 - Super cena!!!!

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000złSzukasz mieszkania z potencjałem,...

46 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

814421079

1.750.000 zł

Piękny dom do wprowadzenia, okolice Zalewu Zemb.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Oferta tylko w Biurze KNC CITyLUBLIN: polecam do zakupu atrakcyjny dom wolnostojący o pow. 167 m² położony na ładnej zag...

167 m² 10479.04 zł/m² 5 pokoje

Domy

814421079

6.900.000 zł

Dom, agroturystyka, stawy, 6.81ha, Lublin

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowyW skład oferty wchodzą:Dom Właścicieli/Pensj...

68100 m² 101.32 zł/m²

Lokale

814421079

450.000 zł

Mieszkanie 2 pokoje 52m2 os. Ruta, Czuby Północne

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

MIESZKANIE 52 M2 W LUBLINIE NA OLSIEDLU RUTA, CZUBY PÓŁNOCNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z ODZIELNĄ KUCHNIĄ I SPIŻARNIĄDO LOKA...

52 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

814421079

490.000 zł

Mieszkanie 2 pok. 2 piętro, parking, niski czynsz.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

** Oferta tylko w biurze KNC CITY **Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoi ) o pow. 47,7...

47.78 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

814421079

378.000 zł

Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48,1 m2, ul. Rymwida

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48,1 m2, ul. Rymwida, LSM, Rury, Osiedle MickiewiczaOpis mieszkania: - piętro: 10/10- powi...

48.1 m² 3 pokoje 10 piętro

Mieszkania

814421079

195.000 zł

Pokój o pow. 16,26 m2 w hotelu ARCHE w Lublinie.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

16.26 m² 11.99 zł/m² 2 piętro

Lokale

814421079

2.300 zł

2 pok. po gener. remoncie, bez prowizji dla Biura

Wynajem | Lubelskie | Lublin

Oferta wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w loftowym nowoczesnym stylu po generalnym remoncie przy ulicy Wal...

50 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

814421079

450.000 zł

Mieszkanie z potencjałem, 1 piętro do remontu.

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie – bez kompromisów i poprawiania po kimś **L...

58 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

814421079

429.900 zł

Działka budowlana blisko Zalewu Zemborzyckiego!!!

Sprzedaż | Lubelskie | Lublin

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Ul. Ziołowa Lublin - 1200 m2Cena do negocj...

1200 m² 358.25 zł/m²

Działki

814421079

Facebook
Facebook