1.590.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością preze...
140 m²
11357.14 zł/m²
4 pokoje
990.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania dwupoziomowego z 2 balkonami! Powierzchnia mieszkania...
75.01 m²
13198.24 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
1.390.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarz...
201 m²
6915.42 zł/m²
5 pokoje
1.660.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zap...
170 m²
9764.71 zł/m²
8.000 zł
Wynajem | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję, magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zaple...
170 m²
47.06 zł/m²
6 pokoje
1.660.000 zł
Sprzedaż | Małopolskie | Węgrzce Wielkie
170 m²
9764.71 zł/m²
5 pokoje