689.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Osiedlu Miedzyń - nowoczesnej inwestycji w Bydgoszczy, która oferuje idealną...
75.46 m²
9130.67 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
52 329 03 90
389.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Cicha, Bydgoszcz (Bielawy) lub zamiana na kawalerkę Powierzchnia...
46 m²
8456.52 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
52 3290390
780.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Oferta dostępna tylko w naszym biurze!!! Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 109,5 m2 położony w domu dwurodzinnym ...
109.5 m²
7123.29 zł/m²
4 pokoje
52 3290390
300.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Prezentowana nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Grudziądzkiej, w pobliżu tereny zi...
58.5 m²
5128.21 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
52 3290390
376.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69,65 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. B...
69.65 m²
5398.42 zł/m²
4 pokoje
1 piętro
52 3290390
245.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż przytulne mieszkanie w pięknej kamienicy przy ul. Długiej Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchn...
35.65 m²
6872.37 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
52 3290390
599.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Apartament na sprzedaż - ul. Dworcowa, centrum Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy apartament położony w presti...
51 m²
11745.1 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
523290390
360.750 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Mieszkanie w centrum miasta - 48,75 m² | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i pr...
48.75 m²
7400 zł/m²
1 pokoje
523290390
649.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o pow. 97,4m2 położone w bardzo atrakcyjnej okolicy Placu Piastowskiego przy ...
97.4 m²
6663.24 zł/m²
4 pokoje
52 3290390
680.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Polecam komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 72 m2 z pięknym widokiem na las Osowej Góry w B...
71.99 m²
9445.76 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
52 3290390
575.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
WYJĄTKOWE MIESZKANIE W KAMIENICY - SERCE BYDGOSZCZY | 116 m² PEŁNE POTENCJAŁU! Zapraszamy do zapoznania się z ofe...
116 m²
4956.9 zł/m²
4 pokoje
2 piętro
523290390
349.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 46 m2 położone na trzecim pietrze w bloku przy ul. Świętojańskiej. Jasny...
46.02 m²
7583.66 zł/m²
1 pokoje
3 piętro
52 3290390
418.174 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Mieszkanie 2-pokojowe w centrum - 56,51 m² Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,51 ...
56.51 m²
7400 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
523290390
320.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Libelta, na 4. piętrze w bloku na terenie zamkniętym. Budynek z...
39 m²
8205.13 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
52 329 03 90
821.898 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Zaświat ! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow...
65.23 m²
12600 zł/m²
3 pokoje
52 3290390
549.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 74,14 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku na o...
74.14 m²
7404.91 zł/m²
4 pokoje
2 piętro
52 3290390
740.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - 116 m², centrum miasta Zapraszamy do zapoznania s...
116.14 m²
6371.62 zł/m²
4 pokoje
52 329 03 90
396.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,56 m2, położone na parterze w budynku przy ul. Bocianowo. ...
77.65 m²
5099.81 zł/m²
3 pokoje
52 3290390
399.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Agent zajmujący sie ofertą: Anna Zakrzewska, tel: 798 857 340Przedstawiam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane...
46.5 m²
3 pokoje
1 piętro
798857340
449.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Małgorzata Biskup 660244448Na Sprzedaż w naszym biurze!Polecam 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Balkon...
47.3 m²
3 pokoje
4 piętro
660244448