📢

Działki Kujawsko-pomorskie

1.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Odolion

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Odolion

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1,0831 ha Odolion gmina Aleksandrów Ku...

10831 m² 156.96 zł/m²

Działki

733 510 054

999.000 zł

Działka Aleksandrów Kuj. o pow.13174 m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski

ARKADIA NIERUCHOMOŚCI Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEDSTAWIA: Wyjątkową działkę o powierzchni 13174 m2 w malo...

13174 m² 75.83 zł/m²

Działki

733 510 054

182.000 zł

Działka na sprzedaż/Nowy Witoszyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy Nowy Witoszyn -Powiat Wło...

3637 m² 50.04 zł/m²

Działki

733 510 054

2.700.000 zł

Działka inwestycyjna/Aleksandrów Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Ośno

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki z WARUNKAMI ZABUDOWY NA BUDYNKI WIELORODZINNE I JEDNORODZI...

13919 m² 193.98 zł/m²

Działki

733 510 054

279.000 zł

Urokliwa działka na kameralnym osiedlu blisko lasu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Oferuję na sprzedaż jedną z niewielu już działek w tej okolicy. Działka położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzin...

1033 m²

Działki

513383095

248.000 zł

Atrakcyjnie położona działka w Łochowie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przepięknie położona działka w Łochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnychDziałka w kształcie prostokąta o wymiarach 22...

858 m²

Działki

513383095

400.000 zł

Działka z PnB i rozpoczętą budową! 8 km od Fordonu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka budowlana - Hutna Wieś, gmina Dobrcz (pow. bydgoski)TYLKO U NAS!Na sprzedaż atrakcyjna działka budow...

1696 m²

Działki

798857370

229.000 zł

Tylko u nas! Łochowice: Działka pod lasem, WZ, bus

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki pod zabudowę w Łochowicach, 1352 m² i 1380 m², pod lasem; WZ, media blisko, świetna komunikacja - idealne dla ro...

1352 m²

Działki

513383095

269.720 zł

*atrakcyjna z WZ Wolwark, możliwość podziału

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy | możliwość podziału | Wolwark | spokojna okolica | lasJeżeli szukasz przestrzen...

2452 m²

Działki

575017070

165.000 zł

Działka ROD - Smukała, przy Brdzie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKA ROD 300 m² Z MUROWANYM DOMKIEM | BYDGOSZCZ SMUKAŁA | BLISKO BRDYNa sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m² poł...

300 m²

Działki

793773800

522.500 zł

Dziłka budowlana - leśna z warunkami zabudowy.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wielgie

Na sprzedaż: Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy - gm. Wielgie, powiat lipnowski Biuro Domator ...

5500 m² 95 zł/m²

Działki

523290390

78.000 zł

Branica, Bory Tucholskie - działka pod budowę domu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki budowlane w Branicy - idealne miejsce na Twój dom przy jeziorze.Jeśli marzysz o życiu w pobliżu jeziora, w otocz...

900 m²

Działki

510789893

59.900 zł

Tylko u nas! Działka ROD – dobra cena !!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka ROD Wudzyn - Dobra cena !!!*****Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu!Mam przyjemność zaprezentować Państwu d...

360 m²

Działki

797231329

125.414 zł

Działka budowlana w centrum Świecia

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2*****TYLKO U NASZbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum...

859 m²

Działki

797231329

49.000 zł

Działka budowlana pod Barcinem w dobrej cenie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka pod budowę domu w dobrej cenie! Działka o powierzchni 1053mkw. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przes...

1020 m²

Działki

696909514

180.000 zł

Atrakcyjna działka pod budowę domu tylko 150zł/mkw

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500 mkw. w miejscowości Mochle.Działka w kształcie prostoką...

1500 m²

Działki

510789893

3.500.000 zł

Kompleks działek budowlanych nad Notecią!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kompleks działek budowlanych nad Notecią! 15 minut od Bydgoszczy! **Na sprzedaż kompleks działek budowlanych - 7 ha pod ...

70000 m²

Działki

798857370

155.000 zł

Nowa cena!Działka inwestycyjna!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu na swoje położenie po...

1300 m²

Działki

573095359

146.000 zł

Tylko u nas! | Duża działka 1,46 ha | Suchoręcz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka na sprzedaż - Suchoręcz - możliwość wydania warunków zabudowyTYLKO U NAS !!Na sprzedaż atrakcyjna działka o powi...

14600 m²

Działki

513383060

198.000 zł

Działka rolna 1,98 ha - Tylko u nas

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka na sprzedaż - Suchoręcz - TYLKO U NAS !!Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 19800 mkw., położona w cich...