📢

Lokale Kujawsko-pomorskie

4.900.000 zł

Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apartamentowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Ekskluzywny obiekt restauracyjno-hotelowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ekskluzywny obiekt restauracyjno-apa...

660 m² 7424.24 zł/m²

Lokale

52 3290390

950.000 zł

Hale, biura, pomieszczenia na działalność gospod.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż pomieszczenia na działalność gospodarczą Firma na działce 6000m2 w Barcinie przy drodze Barcin-Łab...

691.63 m² 1373.57 zł/m²

Lokale

52 3290390

490.000 zł

Dwa lokale 108 m2 Centrum

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż dwa lokale o łącznej powierzchni 108 m2 usytuowane przy jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. ...

108 m² 4537.04 zł/m²

Lokale

52 3290390

750.000 zł

Klimatyczny lokal na sprzedaż w centrum miasta.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Klimatyczny lokal położony w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż Lokal z dużą przestrzenią o powier...

240 m² 3125 zł/m² -1 piętro

Lokale

52 3290390

990.000 zł

Elegancki lokal użytkowy w kamienicy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż elegancki lokal użytkowy o łącznej powierzchni 158,62m2, położony w kamienicy w stylu monachijskim przy ...

158.62 m² 6241.33 zł/m² 6 pokoje 1 piętro

Lokale

523290390

2.449.000 zł

Dochodowa kamienica w centrum miasta

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu na sprzedaż odnowioną, dochodową kamienicę położoną w samym centrum miasta. Budynek ...

800 m² 3061.25 zł/m²

Lokale

52 3290390

1.850.000 zł

Obiekt usługowo-handlowy

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Nowoczesny Obiekt Handlowo-Usługowy, rok budowy 2015 Polecam nowoczesny obiekt handlowo-usługowy o łącznej o...

270 m² 6851.85 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

1.900.000 zł

Atrakcyjny lokal na Nakielskiej

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż nowoczesny i dochodowy lokal handlowo - usługowy. Rok budowy 2015. Całkowita powierzchnia to 270...

270 m² 7037.04 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

5.500 zł

Górzyskowo lokal idealny na biuro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Na wynajem przestronny lokal użytkowy na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m², idealny na biura, kancelarię, biuro r...

158 m²

Lokale

666167722

60.000 zł

Garaż murowany, ocieplony, prąd, kanał

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dzień dobryMam przyjemność polecić Państwu murowany garaż z ocieplonym stropem, kanałem naprawczym, własnym prądem i lic...

16.3 m²

Lokale

666167722

20.000 zł

Hala 1000 m² – Okole – Blisko S5 i Centrum!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Na wynajem funkcjonalna hala o powierzchni 1000 m², położona w dzielnicy Okole, w doskonałej lokalizacji logistycznej - ...

1000 m²

Lokale

608170066

43.000 zł

Przestrzeń dla biznesu – Hala z dwiema suwnicami!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Hala przemysłowa 1720 m² z suwnicami - idealna pod produkcję i logistykęNa wynajem oferujemy nowoczesną halę przemysłową...

1720 m²

Lokale

608170066

18.000 zł

Przestrzeń na dochodowy Biznes I Bartodzieje!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 720 m², idealny dla przedsiębiorców szukających funkcjonalnej przestrzeni pod...

720 m²

Lokale

608170066

999.000 zł

Budynek komercyjny Z POTENCJAŁEM – OKOLE!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt komercyjny o powierzchni  400m² (w tym magazyn 269,89 m²),  na działce o łącznej powierz...

456.18 m²

Lokale

608170066

5.000 zł

Działka inwestycyjna 2255m2 Potulice