📢

Mieszkania Kujawsko-pomorskie

239.000 zł

Przestronne mieszkanie w Nakle nad Notecią

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie 47,65 m² - Doskonała lokalizacja z panoramicznym widokiem na miasto!Oferuję na sprzedaż przestron...

51.23 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

696909514

1.749.000 zł

Luksusowy apartament 128 mkw | 40 mkw tarasu |

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szukasz bezkompromisowego komfortu, prestiżowej lokalizacji i przestrzeni, do której możesz wprowadzić się od zaraz, zab...

130.43 m² 4 pokoje 5 piętro

Mieszkania

797231329

350.000 zł

Duże mieszkanie 134 m² w centrum Tucholi!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m².Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszka...

134.45 m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

510789910

419.000 zł

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szukasz gotowego do wprowadzenia, słonecznego mieszkania w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkan...

47.8 m² 3 pokoje

Mieszkania

797231329

325.000 zł

Kawalerka blisko centrum idealna inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łaz...

26 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

666167722

2.200 zł

M-3 Bartodzieje ul. Głowackiego

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Najem okazjonalny Oferta dostępna od zaraz! Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 położone na t...

44 m² 50 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

599.000 zł

Eksluzywny Apartament Bielawy Bydgoszcz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Apartament  50 m2 , 2 garaże, piwnica, Teren monitorowany!!!Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to  50.000 zł,...

51.4 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

602619515

440.000 zł

Rezerwacja!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rezerwacja !Tylko u Nas! Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone ...

46.6 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

798857370

1.000 zł

Pokój dla studentki Bartodzieje

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pokój o pow. 14 m2 z balkonem mieszczący się w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim, w bloku na 2 piętrze, ...

14 m² 71.43 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

700 zł

Mieszkanie 110 m² na kwatery pracownicze na wynajem - dla ok. 15 osób - Bielawy, Bydgoszcz Cena: 700 zł / osoba /

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie 110 m² na kwatery pracownicze na wynajem - dla ok. 15 osób - Bielawy, Bydgoszcz Cena: 700 zł / osoba / m...

110 m² 6.36 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

523290390

1.550 zł

Kawalerka 31m2, Bartodzieje

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze bloku prz...

32 m² 48.44 zł/m² 1 pokoje 6 piętro

Mieszkania

3.900 zł

120m2 mieszkanie na wynajem- Gdańska

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wyjątkowy apartament, 3 pokoje, 120 m² - ul. Gdańska, Bydgoszcz Powierzchnia: 120 m² Czynsz najmu: 3 900 zł / ...

120 m² 32.5 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

523290390

900 zł

Pokój 20 m2 ul. Nastrojowa

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pokój o pow. 20 m2 położony w domu wielorodzinnym na pierwszym piętrze. Do dyspozycji wspólna ...

14 m² 64.29 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

1.325 zł

Kawalerka -centrum miasta.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Kawalerka 26 m² w ścisłym centrum - w pełni umeblowana! Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26 m² , p...

26 m² 50.96 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

523290390

2.300 zł

2-pokojowe mieszkanie – Śródmieście

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Śródmieście | 57,3 m² | 2 piętro Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 57...

57.3 m² 40.14 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

523290390

1.200 zł

Pokój 20 m2 ul. Nastrojowa

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferta dostępna od 01.06.2026 r. Do wynajęcia pokój z balkonem o pow. 20m2 położony w domu wielorodzinnym na pi...

20 m² 60 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

2.200 zł

Mieszkanie w bloku na poddaszu - Centrum Miasta!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie na wynajem - 54,78 m² | Centrum miasta Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 54,78...

54.78 m² 40.16 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

523290390

2.250 zł

Przestronne mieszkanie w bloku - Centrum miasta!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum - 56,51 m² | NA WYNAJEM Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powier...

56.51 m² 39.82 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

523290390

1.950 zł

Mieszkanie na wynajem!

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie w centrum miasta - 48,75 m² | Na wynajem Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m...

48.75 m² 40 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

523290390

1.900 zł

Kawalerka do wynajęcia z miejscem parkingowym.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na wynajem - przytulna kawalerka w centrum Bydgoszczy + miejsce parkingowe Oferujemy do wynajęcia bardzo ładną, w...

34 m² 55.88 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

523290390

Facebook
Facebook