📢

Mieszkania Kujawsko-pomorskie

780.000 zł

Parter domu ok. 110 m2 z ogrodem - Jary

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Oferta dostępna tylko w naszym biurze!!! Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 109,5 m2 położony w domu dwurodzinnym ...

109.5 m² 7123.29 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

52 3290390

300.000 zł

Mieszkanie 4-pokojowe.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Prezentowana nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Grudziądzkiej, w pobliżu tereny zi...

58.5 m² 5128.21 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

376.000 zł

Czzteropokojowe mieszkanie - Bocianowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69,65 m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. B...

69.65 m² 5398.42 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

245.000 zł

Kameralne mieszkanie w samym sercu miasta

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w pięknej kamienicy przy ul. Długiej Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchn...

35.65 m² 6872.37 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

599.000 zł

Prestiżowy apartament na sprzedaż – ul. Dworcowa

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Apartament na sprzedaż - ul. Dworcowa, centrum Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy apartament położony w presti...

51 m² 11745.1 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

523290390

715.000 zł

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 90,4 m², położonego w malowniczej m

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Osielsko

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 90,4 m², położonego w malownicze...

90.4 m² 7909.29 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 329 03 90

360.750 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku - centrum miasta!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie w centrum miasta - 48,75 m² | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i pr...

48.75 m² 7400 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

523290390

349.058 zł

M-3 Centrum Szubina 47 M2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Szubin

Na sprzedaż mieszkanie w Szubinie w stanie deweloperskim z możliwością zlecenia wykończenia pod klucz! Oferujemy ko...

47.17 m² 7400 zł/m²

Mieszkania

52 3290390

649.000 zł

Mieszkanie potencjałem 97,4 m2 ul. Matejki

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o pow. 97,4m2 położone w bardzo atrakcyjnej okolicy Placu Piastowskiego przy ...

97.4 m² 6663.24 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

52 3290390

259.241 zł

Piękna kawalerka Szubin

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Szubin

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,95 m² , zlokalizowana na parterze nowego budynku na Osiedlu Harmo...

25.95 m² 9990.02 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

52 3290390

199.217 zł

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Szubin

27.29 m² 7300 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

680.000 zł

Komfortowe mieszkanie 2013/2014 Osowa Góra

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Polecam komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 72 m2 z pięknym widokiem na las Osowej Góry w B...

71.99 m² 9445.76 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

52 3290390

575.000 zł

Mieszkanie 116m2 ŚCISŁE CENTRUM MIASTA.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W KAMIENICY - SERCE BYDGOSZCZY | 116 m² PEŁNE POTENCJAŁU! Zapraszamy do zapoznania się z ofe...

116 m² 4956.9 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

523290390

349.000 zł

Przestronna kawalerka 46 m2 ul. Świętojańska.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 46 m2 położone na trzecim pietrze w bloku przy ul. Świętojańskiej. Jasny...

46.02 m² 7583.66 zł/m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

418.174 zł

Przestronne mieszkanie w bloku - Centrum miasta!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum - 56,51 m² Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,51 ...

56.51 m² 7400 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

523290390

320.000 zł

Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Libelta, na 4. piętrze w bloku na terenie zamkniętym. Budynek znajduje s

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Libelta, na 4. piętrze w bloku na terenie zamkniętym. Budynek z...

39 m² 8205.13 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

52 329 03 90

821.898 zł

Komfortowe 65 m² z garderobą i tarasem - Zaświat

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Zaświat ! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

65.23 m² 12600 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

52 3290390

549.000 zł

Atrakcyjne M-5 ul. Wańkowicza - Fordon

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 74,14 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku na o...

74.14 m² 7404.91 zł/m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

52 3290390

740.000 zł

Tylka u Nas !! , komfortowe M-5 , 116 m2 w Cetrum.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - 116 m², centrum miasta Zapraszamy do zapoznania s...

116.14 m² 6371.62 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

52 329 03 90

396.000 zł

Mieszkanie 74 m2 Bocianowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 77,56 m2, położone na parterze w budynku przy ul. Bocianowo. ...

77.65 m² 5099.81 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

52 3290390

Facebook
Facebook