📢

Kujawsko-pomorskie

240.000 zł

Działka Górne Morgi

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka 6100 m² - Górne Morgi, gm. Nowe, woj. kujawsko-pomorskie. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprz...

6100 m²

Działki

728768624

2.020.000 zł

lokale usługowe w Świeciu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

NA SPRZEDAŻ - Lokal usługowy z przeznaczeniem inwestycyjnym, Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Na sprzedaż przestronny lo...

489 m² 1 piętro

Lokale

728768624

1.500.000 zł

kamienica z ogrodem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż - Kamienica inwestycyjna w centrum Świecia (woj. kujawsko-pomorskie)Powierzchnia: 312 m² | Ogród: 300 m² | R...

400.5 m² 13 pokoje

Domy

728768624

161.480 zł

ZŁAWIEŚ WIELKA 1468 m2 PROJEKT DOMU W CENIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki Zławieś Wielka, idealne położenie, lokalizacja przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym BiurzeProjekt domu w ce...

1468 m²

Działki

797231720

406.000 zł

Cegielnik działka 1356m2 ze ścianą lasu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka - Cegielnik - las, cisza, spokójOferta tylko w Naszym biurze Urokliwe i spokojne miejsce w bliskości z naturą i ...

1356 m²

Działki

797231720

117.000 zł

TYLKO U NAS! Działka blisko jeziora Lutowskiego!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Lutówku, gmina Sępólno Krajeńskie! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica!Przedmiotem sprzedaży ...

493 m²

Działki

576668300

1.390.000 zł

Na sprzedaż piękny dom w Samociążku

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948Na sprzedaż piękny Dom w Samociążku!Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komf...

200 m² 8 pokoje

Domy

797230948

435.000 zł

Mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kontakt:Agata Andraszczyk-WojdonTel: 797 230 948TYLKO U NAS W BIURZE.Na sprzedaż:4‑pokojowe mieszkanie do remontu — ogro...

74.5 m² 4 pokoje 4 piętro

Mieszkania

797230948

760 zł

Lokal na wynajem w atrakcyjnej cenie Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje na wynajem Lokal usługowo-biurowy o powierzchni 26m 2 w budynku usługowo-han...

26 m² 29.23 zł/m² 2 piętro

Lokale

533 510 070

6.500 zł

Lokal usługowy ,500 m2 w Centrum z parkingiem

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

LOKAL USŁUGOWY , DWUPIĘTROWY W CENTRUM Z WŁASNYM PARKINGIEM Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położ...

500 m² 13 zł/m²

Lokale

533 510 070

2.000 zł

niewielki dom na wynajem , 2 pokoje Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem niewielki dom z 4 miejscami noclegowymi idealny dla studentów, pracownik...

70 m² 28.57 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

1.200 zł

Mieszkanie na wynajem – Włocławek, Centrum

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m² (powierzchnia użytkowa 44,7 m² ) zlokalizo...

44.7 m² 26.85 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

1.250 zł

Wynajem 2 pokoje , Zazamcze

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zazamcze , na 7 piętrze w bloku...

38 m² 32.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

1.250 zł

2 pokoje na Zazamczu , 1 piętro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie położone na osiedlu ...

37 m² 33.78 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

533 510 070

1.200 zł

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazimierza

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Kazim...

38 m² 31.58 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

533 510 412

399.000 zł

2 pokoje na parterze 55 m2 z balkonem, Sródmieście

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze w bloku...

55.12 m² 7238.75 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 070

220.000 zł

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z garażem!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia n...

56.55 m² 3890.36 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

105.000 zł

Działki blisko natury! Wiśniewa koło Sępólna!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Wiśniewie, koło Sępólna Krajeńskiego! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprze...

1419 m²

Działki

576668300

75.000 zł

Działki budowlane w Wiśniewie w okolicy Sępólna!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działka budowlana w Wiśniewie, koło Sępólna Krajeńskiego! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż działk...

985 m²

Działki

576668300

340.000 zł

Duże, przestronne mieszkanie z klimatem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Klimatyczne mieszkanie z duszą | 67,2 mkw | parking | Nakło nad NoteciąWyobraź sobie przestrzeń, która łączy klimat kami...

74.9 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

508332248

Facebook
Facebook