📢

Kujawsko-pomorskie

21.000 zł

Dom dla firm / gotowy pensjonat / Miedźyń

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

OGŁOSZENIE - WYNAJEM DOMU / PENSJONATU DLA FIRM (Miedzyń) Na wynajem przestronny dom wielorodzinny/pensjonat, ide...

360 m² 58.33 zł/m² 14 pokoje

Domy

523290390

199.999 zł

Jasne 2 pokoje z balkonem – Świecie. Do remontu.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

!!! NOWA NIŻSZA CENA !!! TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 39,2 mkw, położon...

39.2 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

510789893

439.000 zł

* Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym Łabiszyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

dom w Łabiszynie | 102m2 | pięć pokoi | ogródek | Łabiszyn | Szubin | BydgoszczPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzi...

102 m² 5 pokoje

Domy

575017070

239.000 zł

Przestronne mieszkanie w Nakle nad Notecią

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie 47,65 m² - Doskonała lokalizacja z panoramicznym widokiem na miasto!Oferuję na sprzedaż przestron...

51.23 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

696909514

1.099.000 zł

Komfortowy dom z klimatyzacją w dobrej lokalizacji

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom - Szubin - 5 pokoiMam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok...

160 m² 5 pokoje

Domy

513383021

1.749.000 zł

Luksusowy apartament 128 mkw | 40 mkw tarasu |

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szukasz bezkompromisowego komfortu, prestiżowej lokalizacji i przestrzeni, do której możesz wprowadzić się od zaraz, zab...

130.43 m² 4 pokoje 5 piętro

Mieszkania

797231329

200.000 zł

Działki budowlane w zaciszu lasu. Grabowiec.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKI BUDOWLANE W LESIE | WZ | MEDIA | BLISKO GRUDZIĄDZATYLKO W NASZYM BIURZESzukasz działki budowlanej w otoczeniu na...

4000 m²

Działki

510789893

529.000 zł

Duży dom z jeszcze większym potencjałem !!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościDuży dom do własnej aranżacji, bądź od razu do zamieszkania w miejscowości Bukowiec! Oferujemy na spr...

263.6 m² 4 pokoje

Domy

573095359

350.000 zł

Duże mieszkanie 134 m² w centrum Tucholi!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Tucholi o powierzchni 134 m².Oferuję na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszka...

134.45 m² 4 pokoje 2 piętro

Mieszkania

510789910

419.000 zł

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szukasz gotowego do wprowadzenia, słonecznego mieszkania w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż piękne, 3-pokojowe mieszkan...

47.8 m² 3 pokoje

Mieszkania

797231329

189.000 zł

Dom w rozbudowie! Duża działka!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Andrzej MarczakKontakt 608 170 066Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Szczepanowo gmina Dąbrowa.Odległość do Barcina...

93.85 m² 2 pokoje

Domy

608170066

325.000 zł

Piętro domu z ogrodem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży piętra domu do którego przynależy 440 mkw. działki.Budynek powstał w 1966 roku zbu...

83.02 m² 3 pokoje

Domy

531030345

325.000 zł

Kawalerka blisko centrum idealna inwestycja

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łaz...

26 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

666167722

220.000 zł

Tylko u Nas! Działka ROD! Nad Brdą!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościNa sprzedaż działka ROD na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przyst...

500 m²

Działki

510789908

85.000 zł

Garaż murowany na Błoniu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa!!Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszaro...

16.25 m²

Lokale

798857370

2.200 zł

M-3 Bartodzieje ul. Głowackiego

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Najem okazjonalny Oferta dostępna od zaraz! Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 położone na t...

44 m² 50 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

52 3290390

132.480 zł

Działki z WZ - Zielonczyn

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Atrakcyjna działka budowlana | blisko lasu | spokojna okolica | Zielonczyn | gmina Sicienko | warunki zabudowy Zapraszam...

1104 m²

Działki

797231179

599.000 zł

Eksluzywny Apartament Bielawy Bydgoszcz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Apartament  50 m2 , 2 garaże, piwnica, Teren monitorowany!!!Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to  50.000 zł,...

51.4 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

602619515

429.000 zł

Dom z przepięknym widokiem na polanę w Lesie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom w budowie, duża działka w okolicy lasu.OBNIŻKA CENY Tylko 429.000!!!Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący...

140 m² 5 pokoje

Domy

573095864

650.000 zł

Dom z przeznaczeniem na działalność gospodarczą

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż budynek  w Nakle Nad Notecią o pow. 190m2, w spokojnej części miasta. Na chwile obecną budynek jest  w pełni...

190 m² 1 piętro

Lokale

510789906

Facebook
Facebook