📢

Kujawsko-pomorskie

440.000 zł

Rezerwacja!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Rezerwacja !Tylko u Nas! Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone ...

46.6 m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

798857370

620.000 zł

Tylko u nas! Bliźniak 140m² Wałdowo wyremontowany

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom Wałdowo k. Pruszcza | kujawsko-pomorskie | 140 m² | po generalnym remoncie | bliźniak | garaż | działka 600 m² | 3 p...

140 m² 3 pokoje

Domy

791811555

639.000 zł

Tylko u Nas! Szeregowiec140m² Wąbrzeźno ogród jez.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Szeregowiec | Wąbrzeźno | 140 m² | Jezioro Frydek | ogród 1170 m² | 2 piętra | 6 pokoi | bezpośrednio przy jeziorze | um...

140 m² 6 pokoje

Domy

791811555

119.000 zł

*Duża działka w Jadownikach Rycerskich

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki nieopodal Żnina w miejscowości Jadowniki Rycerskie o powierzchni 2417 mkw....

2417 m²

Działki

576440755

10.000 zł

Dom 16 pokoi, dla firm, kwatery pracownicze.

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia dom - Bydgoszcz, Górzyskowo - idealny dla firm lub dużej rodziny Do wynajęcia dom w Bydgoszczy (dzie...

450 m² 22.22 zł/m²

523290390

1.200 zł

Pokój Czyżkówko

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym - os. Czyżkówko, Bydgoszcz Do wynajęcia oddzielny pokój w spokojnym domu...

8 m² 150 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

75.600 zł

Garaż murowany ul. Sandomierska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż murowany po generalnym remoncie, nowa wylewka na podłodze, odmalowany, nowa instalacja elektryczna....

15 m² 5040 zł/m²

52 329 03 90

4.500.000 zł

Obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Świecie

Obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kompleksowej przestrzen...

1428.54 m² 3150.07 zł/m²

52 329 03 90

85.000 zł

Garaż murowany ul. Gdańska

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na sprzedaż garaż o pow. 20 m2 położony w zabudowie szeregowej, w podwórzu przy ul. Gdańskiej. Garaż jest murowany po...

20 m² 4250 zł/m²

52 3290390

2.200.000 zł

Zabytkowy dwór w Szubinie ul. Browarna

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Szubin

Na sprzedaż dwór położony w Szubinie, w sąsiedztwie zadbanego staromiejskiego parku z jeziorem. Bardzo blisko cen...

1053.3 m² 2088.67 zł/m²

52 3290390

3.000 zł

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyposa

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia oferujemy hale magazynowo-produkcyjne z pełnym zapleczem mediów. Dodatkowe wyp...

120 m² 25 zł/m²

Lokale

523290390

9.500 zł

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldzkiej w B

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Okazja .Do wynajęcia magazyn 300m2 z garażem z kanałem i dwoma innymi garażami w super lokalizacji przy ulicy Grunwaldz...

Lokale

523290390

24.000 zł

Hale produkcyjno-magazynowe + budynek biurowy

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Świecie

Do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kompleksow...

1400 m² 17.14 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

5.250 zł

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu magazynowo-pro

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

HALA DO WYNAJĘCIA - IDEALNA NA MAGAZYN LUB PRODUKCJĘ Do wynajęcia przestronna hala o przeznaczeniu m...

350 m² 15 zł/m²

Lokale

523290390

13.000 zł

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa 650 m2

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na wynajem dostępna jest przestronna powierzchnia magazynowa przy ulicy Rynkowskiej, składająca się z trzech hal o łąc...

650 m² 20 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

5.000 zł

Atrakcyjny lokal 115 m2 na ulicy Długiej

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w ścisłym centrum miasta, tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym pieszych na ulicy D...

115 m² 43.48 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Lokale

52 329 03 90

8.000 zł

Hala + pomieszczenia biurowe

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Świecie

Do wynajęcia część obiektu produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kom...

400 m² 20 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

6.090 zł

Atrakcyjny lokal uslugowo-magazynowy

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Na wynajem nowoczesny lokal magazynowo - handlowy, Fordon. Polecam nowo wybudowany obiekt z pomieszczeniami biurowo...

210 m² 29 zł/m²

Lokale

52 329 03 90

2.300 zł

Lokal 25 m2 na Szajnochy- nowoczesny biurowiec

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze nowego biurowca przy ulicy Szajnochy o powierzchni ok 25 m2. Możliwość montażu ...

25 m² 92 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Lokale

52 329 03 90

7.500 zł

Hotel i restauracja do wynajęcia

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Nakło nad Notecią

Kamienica w centrum miasta, w której do wynajęcia mamy całe piętro i poddasze kamienicy z przeznaczeniem gastronomiczny...

536 m² 13.99 zł/m² 10 pokoje 2 piętro

Lokale

52 329 03 90

Facebook
Facebook