185.000 zł
Rod Myślęcinek, 400 m2domek murowany całoroczny ,nowy, kanalizacja !Niezwykła oferta nowego domku ,murowany, ocieplony,z...
400 m²
602619515
68.900 zł
Domek murowany , Bydgoszcz Prądy ,po remoncie, las....Działka ROD Bydgoszcz Prądy,298 m2, las, pola, staw...domek murowa...
298 m²
602619515
155.000 zł
ROD MYŚLĘCINEK , DOMEK CAŁOROCZNY, KANALIZACJA , WODA Działka ,,ROD,, w bydgoskim Myślęcinku 400 m2 całość ogrodzona ...
400 m²
602619515
89.900 zł
Piękna działka w obrębie Białe Błota,DO REMONTU!!!Działka ,,ROD,, 300 m2 ,domek murowany , podpiwniczonyz tarasem i ba...
300 m²
602619515
169.000 zł
Działka 3300 m2 , blisko jezioro ,las ,Powiat radziejowski, Trojaczek.....cudne miejsce ,działka kształt prostokąt , wy...
3300 m²
602619515
82.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Aleksandrów Kujawski
Na sprzedaż działka 1003 m² z Warunkami Zabudowy w Aleksandrowie Kujawskim! Marzysz o budowie własnego domu ...
1003 m²
81.75 zł/m²
733 510 054
45.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "WIOSENKA " we Włocławku ...
294 m²
153.06 zł/m²
733 510 054
699.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno
Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: Oferujemy...
5953 m²
117.42 zł/m²
533 510 412
355.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubanie
Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! LIN...
6427 m²
55.24 zł/m²
533 510 412
519.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal
Na sprzedaż - Duża działka inwestycyjna 2,35 ha- teren w trakcie procedur planistycznych Biuro Arkadia Nieruchom...
23519 m²
22.07 zł/m²
533 510 412
110.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Piotrków Kujawski
Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się we własnym domu położonym w sercu natury. Otwierasz okno, a Twoim oczom ukazu...
1000 m²
110 zł/m²
533 510 412
100.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-p...
9180 m²
10.89 zł/m²
533 510 412
51.730 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Spokojna okolica blisko Włocławka, z szybkim dojazdem do miasta Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzeda...
739 m²
70 zł/m²
533 510 412
629.475 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Blisko Włocławka, w okolicy DK67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na spr...
8992.5 m²
70 zł/m²
533 510 412
129.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę we Włocławku Zawiśle ul. Podlesie Cisza , natura i...
644 m²
200.31 zł/m²
533 510 070
220.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położoną działkę. Nieruchomość znajduje się w niewiel...
2888 m²
76.18 zł/m²
533 510 070
69.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Baruchowo
Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkowe działki w Swiątkowicach Gmina Baruchowo - idealne pod pod zabudowę mieszk...
1000 m²
69 zł/m²
533 510 070
59.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Fabianki
Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę w Gminie Fabianki w miejscowości Skórzno LINK DO PREZ...
1411 m²
41.81 zł/m²
533 510 070
92.450 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bobrowniki
5 Działek/Winduga/Gmina Bobrowniki / Powiat Lipnowski Arkadia Nieruchomości...
1849 m²
50 zł/m²
533 510 070
65.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bobrowniki
ARKADIA Nieruchomości oferuje na sprzedaż: udział w działce (Las iglasty w wieku 40 do 50 lat ) w miejscowości...
12600 m²
5.16 zł/m²
533 510 070