📢

Kujawsko-pomorskie

250.000 zł

Dom z potencjałem/Bodzanowo

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Dobre

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowe...

364 m² 686.81 zł/m² 3 pokoje

Domy

533 510 412

930.000 zł

Piękny dom Kowal / Więsławice-Parcele , 132 m²

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Kowal

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, ...

306.4 m² 3035.25 zł/m² 5 pokoje

Domy

533 510 070

410.000 zł

3/4 domu na sprzedaż/Ul.Grodzka/Zawiśle

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

3/4 Domu PRZY ULICY GRODZKIEJ na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

76 m² 5394.74 zł/m² 2 pokoje

Domy

733 510 054

159.000 zł

Mały domek 59 m2 w Orle gm. Topólka

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Topólka

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom do remontu położony w malowniczej miejscowości Orl...

59 m² 2694.92 zł/m² 2 pokoje

Domy

533 510 070

450.000 zł

DOM W LIPNIE,KUJAWSKO-POMORSKIE

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lipno

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m² + działka 877 m² Lokalizacja: Lipno, woj. kujawsko-pomorskie ...

183 m² 2459.02 zł/m² 7 pokoje

Domy

733 510 054

640.000 zł

Dom w otoczeniu lasu!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Adaminowo

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminow...

176 m² 3636.36 zł/m² 3 pokoje

Domy

733 510 054

1.200.000 zł

DOM na sprzedaż - Brześć Kujawski

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Brześć Kujawski

Arkadia Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż przepiękny, nowy dom położony w Brześciu Kujawskim Link...

338.83 m² 3541.6 zł/m² 4 pokoje

Domy

733 510 054

820.000 zł

DOM SZEREGOWY OSIEDLE POŁUDNIE UL. ŻRÓDLANA

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni użytkowej 171 m² - funkcjonalny, z działką 515m² ...

280 m² 2928.57 zł/m² 6 pokoje

Domy

733 510 054

234.900 zł

* Gotowe do wejścia 2 pokoje, Hallera, Grudziądz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie drugi...

42.78 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

576477800

1.800 zł

Przestrzenne mieszkanie po remoncie *GLINKI*

Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz

Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu...

53 m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

576455800

279.000 zł

Urokliwa działka na kameralnym osiedlu blisko lasu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Oferuję na sprzedaż jedną z niewielu już działek w tej okolicy. Działka położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzin...

1033 m²

Działki

513383095

248.000 zł

Atrakcyjnie położona działka w Łochowie

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Przepięknie położona działka w Łochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnychDziałka w kształcie prostokąta o wymiarach 22...

858 m²

Działki

513383095

232.900 zł

* REZERWACJA Parter, 2 pokoje kamienica Grudziądz

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie parte...

53.01 m² 1 pokoje

Mieszkania

576477800

400.000 zł

Działka z PnB i rozpoczętą budową! 8 km od Fordonu

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż działka budowlana - Hutna Wieś, gmina Dobrcz (pow. bydgoski)TYLKO U NAS!Na sprzedaż atrakcyjna działka budow...