📢

Kujawsko-pomorskie

350.000 zł

Lokal Usługowy w Centrum Włocławka parter

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na Sprzedaż: Lokal Usługowy w Centrum Włocławka przy ul. Jagiellońskiej Cena: 350 000 zł Przedstawiam ...

65.8 m² 5319.15 zł/m²

Lokale

733 510 054

850.000 zł

Dom wolnostojący w Czarnowie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, ide...

154.68 m² 5 pokoje

Domy

510789908

254.000 zł

Słoneczne * 2 pok * 48m2 * balkon* 2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Osiedle Kazimierza Wielkiego. ...

48.29 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

501443377

229.000 zł

Tylko u nas! Łochowice: Działka pod lasem, WZ, bus

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Działki pod zabudowę w Łochowicach, 1352 m² i 1380 m², pod lasem; WZ, media blisko, świetna komunikacja - idealne dla ro...

1352 m²

Działki

513383095

920.000 zł

Piękny dom parterowy w wyśmienitej lokalizacji!!!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Dom jednorodzinny, parterowy, duża działka, solary, klimatyzacjaOPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Na sprzedaż...

165 m² 3 pokoje

Domy

513383127

599.000 zł

Wolice dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż przestronny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158,5 m² z dodatkową piwnicą o pow...

158.5 m² 6 pokoje

Domy

537750355

269.720 zł

*atrakcyjna z WZ Wolwark, możliwość podziału

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy | możliwość podziału | Wolwark | spokojna okolica | lasJeżeli szukasz przestrzen...

2452 m²

Działki

575017070

125.000 zł

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Sklep na Dom w Jeziorkach gm. Lniano | 64m2Tylko u nas.*****Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - wybierz, jak...

64 m²

Lokale

797231329

695.000 zł

Apartamentowiec 3 pokoje II p balkon ul. Dworcowa

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

TYLKO U NAS !!! Komfortowy 3-pokojowy apartament 71,77 m² , 2 piętro, ul. Dworcowa, garaż, klimatyzacja.Na sprzedaż komf...

71.77 m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

513383140

165.000 zł

Działka ROD - Smukała, przy Brdzie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

DZIAŁKA ROD 300 m² Z MUROWANYM DOMKIEM | BYDGOSZCZ SMUKAŁA | BLISKO BRDYNa sprzedaż działka ROD o powierzchni 300 m² poł...

300 m²

Działki

793773800

120.000 zł

Lokal usługowy w okazyjnej cenie!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż lokal usługowy w suterenie odrestaurowywanej kamienicy - ogromny potencjał inwestycyjny!Oferujemy lokal usłu...

44.94 m² -1 piętro

Lokale

792995800

187.000 zł

Super okazja inwestycyjna! 2-pokoje do remontu,

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m² - Bydgoszcz, BielawyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m² położone w kamienicy n...

37.42 m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

792995800

198.000 zł

kawalerka z potencjałem

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie

Kawalerka z potencjałem | Bielawy | idealna pod inwestycjęSzukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu...

25.15 m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

792995800

522.500 zł

Dziłka budowlana - leśna z warunkami zabudowy.

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Wielgie

Na sprzedaż: Malownicza działka budowlana z warunkami zabudowy - gm. Wielgie, powiat lipnowski Biuro Domator ...

5500 m² 95 zł/m²

Działki

523290390

499.000 zł

Mieszkanie 3 pokoje 71,61 m2, parter ul. Leśna 14

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na parterze ...

71.61 m² 6968.3 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

533 510 070

349.000 zł

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja Na spr

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje komfortowe mieszkanie w samym Centrum miasta - 3 pokoje, balkon, świetna lokalizacja ...

51.6 m² 6763.57 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

533 510 412

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta - idealne do aranżacji według własnych potrzeb Oferujemy na sprzedaż m...

52.74 m² 5877.89 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

420.000 zł

3-pokojowe mieszkanie/Centrum/2 piętro

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum m...

78.9 m² 5323.19 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 093

310.000 zł

2-Pokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym!

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

52.64 m² 5889.06 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

533 510 093

319.000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zazamcze

Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek

Arkadia Nieruchomości prezentuje nowoczesne mieszkanie - Zazamcze, 2. piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyre...

40.5 m² 7876.54 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

533 510 412

Facebook
Facebook