340.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,19 m² , położone na pierwsz...
66.19 m²
5136.73 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
533 510 412
210.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości z dumą prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centralnej części Włocławka - idealną prop...
36.78 m²
5709.62 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
533 510 412
259.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 pi...
48.1 m²
5384.62 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
533 510 070
339.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 PLN Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nie...
69.97 m²
4844.93 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
533 510 412
339.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Lubraniec
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M4 czyli 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m 2 usytuowane na 2 pi...
65.5 m²
5175.57 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
533 510 070
185.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Na sprzedaż mikrokawalerka - Osiedle Kazimierza Wielkiego Powierzchnia : 22 m² Piętro : 4/4 Cena ...
22 m²
8409.09 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
533 510 070
238.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum ...
52.73 m²
4513.56 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
533 510 070
359.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż M5 czyli 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 usytuowane na 2 p...
56.8 m²
6320.42 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
533 510 070
165.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamieni...
40 m²
4125 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
533 510 070
240.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego pomysłu? To oferta właśnie dla Ciebie! Arkadia nierucho...
79.47 m²
3020.01 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
533 510 093
269.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
2-Pokojowe mieszkanie/Zazamcze/ 46 m 2 /1 piętro/ balkon Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 -pokojo...
46 m²
5847.83 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
533 510 070
280.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Gotowe mieszkanie w centrum Włocławka! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m², położone...
51.2 m²
5468.75 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
533 510 093
240.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Włocławek
Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 3 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy...
50.58 m²
4744.96 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
733 510 054
1.149.000 zł
duże mieszkanie z tarasem | Szubin | apartament z klimatyzacją | mieszkanie z garażem | smart home | winda | Komfort dom...
112.83 m²
4 pokoje
4 piętro
575017070
1.200.000 zł
Dom przy samym lesie | cisza, przestrzeń i potencjał - Nowe Dąbie Wyobraź sobie poranek z kawą na własnej działce, śpiew...
150 m²
4 pokoje
792995800
159.000 zł
Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki...
51.8 m²
2 pokoje
531030345
240.000 zł
Na sprzedaż: Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe - Włocławek, 56 m², parter, garaż, ogródek.Z przyjemnoś...
56 m²
2 pokoje
510789893
549.000 zł
Opis nieruchomości:Na sprzedaż dwa domy znajdujące się na działce o powierzchni 767m w poszukiwanej lokalizacji w samym ...
120 m²
7 pokoje
510789908
74.999 zł
Kawalerka - niska cena - okolice KcyniiNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,83mkw. położona na pierwszym piętrze w mie...
22.83 m²
1 pokoje
1 piętro
793773800
199.000 zł
Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 45,85 mkw. położonego na 4 piętrz...
49.9 m²
3 pokoje
4 piętro
531030345