📢

Łódzkie

575 zł

Widzew - lokale użytkowe al. Piłsudskiego WIMA

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia <b>lokal biurowy</b> o <b>pow. 23 m2</b> w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu W...

23 m² 1 piętro

Lokale

+48 793 000 555

10.000 zł

Śródmieście - do wynajęcia lokal 112 m2 parter

Wynajem | Łódzkie | Łódź

Do wynajęcia parterowy lokal użytkowy o ogólnej <b>pow. 112 m2</b> w ścisłym centrum Łodzi przy <b>al....

112 m²

Lokale

+48 793 000 555

1.350.000 zł

Działoszyn, Skarbczyńskich | Obiekt na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowani...

200 m² 6750 zł/m²

Lokale

571 322 774

7.380.000 zł

Rychłowice, gm. Wieluń | Budynek usługowy

Sprzedaż | Łódzkie | Wieluń

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w miejscowości Rychło...

616.5 m² 11970.8 zł/m²

Lokale

571 322 774

120.000 zł

Trębaczew, ul. Łąkowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowo...

2000 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

306.000 zł

Trębaczew | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

5100 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

454.000 zł

Trębaczew | Działki na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

8100 m² 56.05 zł/m²

Działki

571 322 774

366.000 zł

Trębaczew | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

6100 m² 60 zł/m²

Działki

571 322 774

255.000 zł

Działoszyn | Atrakcyjna działka narożna

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

686 m² 371.72 zł/m²

Działki

571 322 774

240.000 zł

Radomsko, Czyżykowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Radomsko

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Radomsku, przy ul. Czyży...

2139 m² 112.2 zł/m²

Działki

343411101

85.000 zł

Nowe Gajęcice | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

2000 m² 42.5 zł/m²

Działki

571 322 774

430.000 zł

Ożarów, gm. Mokrsko | Działki na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Mokrsko

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w miejscow...

9900 m² 43.43 zł/m²

Działki

343411101

155.000 zł

Pajęczno ul. Długa | Działka budowlana na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 431 obręb Pajęczno zlokalizowanej...

1900 m² 81.58 zł/m²

Działki

571 322 774

3.150.000 zł

Rychłowice, gm. Wieluń | Działki pod inwestycje

Sprzedaż | Łódzkie | Wieluń

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek inwestycyjnych nr 10/2, 10/3, 10/4, ...

9055 m² 347.87 zł/m²

Działki

571 322 774

60.000 zł

Siemkowice | Działki rolne na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Siemkowice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicac...

10200 m² 5.88 zł/m²

Działki

571 322 774

449.000 zł

Trębaczew, ul. Wyzwolenia | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w gminie Dzia...

160 m² 2806.25 zł/m² 6 pokoje

Domy

571 322 774

439.000 zł

Makowiska, ul. Radomszczańska | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Pajęczno

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowośc...

134 m² 3276.12 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

450.000 zł

Działoszyn, ul. Częstochowska | Dom na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, prz...

140 m² 3214.29 zł/m² 6 pokoje

Domy

571 322 774

1.220.000 zł

Działoszyn | Dom wolnostojący na sprzedaż

Sprzedaż | Łódzkie | Działoszyn

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszyni...

264 m² 4621.21 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

1.900.000 zł

Bukowce | Kompleks domów z basenem

Sprzedaż | Łódzkie | Pątnów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu domów z prywatnym basenem - idealn...

174 m² 10919.54 zł/m² 5 pokoje

Domy

571 322 774

Facebook
Facebook