📢

Kazimierz Dolny Lubelskie

239.000 zł

Okolice Kazimierza-domek, działka 25a.Tylko 239tys

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Domek + działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar................... Nowa , bardzo atrakcyjna cena. At...

70 m² 3414.29 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

219.000 zł

Działka 25arów-Uściąż/Kazimierza Dolnego 219000zł

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów (0,25ha) położona w malowniczej miejscowości Uściąż, zaledwie kilka...

2500 m² 87.6 zł/m²

Działki

814421079

1.250.000 zł

Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskieg...

100 m² 12500 zł/m² 4 pokoje

Domy

814421079

340.000 zł

Działka pod zabudowę 3318 m2 Góry Kazimierz Dolny.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Na sprzedaż: działka nr 265/2 – obręb Góry, gm. Kazimierz Dolny Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka położona w jedn...

3318 m² 102 zł/m²

Działki

814421079

185.000 zł

Działka pod Kazimierzem-16ar spokojna okolica!!

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 16arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę...

1620 m² 114.2 zł/m²

Działki

814421079

1.429.500 zł

95 arów pod Kazimierzem Dolnym

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny65 arowa działka położona w dogodnej loka...

9530 m² 150 zł/m²

Działki

814421079

570.000 zł

Rolno-budowlana działka w Kazimierzu Dolnym.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jes...

6000 m² 95 zł/m²

Działki

814421079

450.000 zł

30a w doskonałej lokalizacji pod Kazimierzem D

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny...30 arowa działka położona w dogodnej l...

3000 m² 150 zł/m²

Działki

814421079

979.950 zł

Piękna działka 65a pod Kazimierzem Dolnym

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny.65 arowa działka położona w dogodnej lok...

6533 m² 150 zł/m²

Działki

814421079

239.000 zł

Działka w malowniczej okolicy blisko Kazimierza

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 arBlisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica.At...

2100 m² 113.81 zł/m²

Działki

814421079

950.000 zł

Działka 3580 m2 w Kazimierzu Dolnym 4 km od rynku.

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (Jeziorszczyzna) 4 km od ...

3580 m² 265 zł/m²

Działki

814421079

1.690.000 zł

Działka 8713 m2 (piękny widok) w Kazimierzy Dolnym

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Duża działka o pow. 8713 m2 (objęta MPZP) praktycznie w całości pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z uzupełniając...

8713 m² 193 zł/m²

Działki

814421079

1.750.000 zł

Dom na działce 1,5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

Dwa domy wolnostojące (jeden rodzinny, drugi z pokojami do wynajęcia) na pięknej działce o pow. 2148 m2 przy ul. Doły 1,...

175 m² 10000 zł/m² 6 pokoje

Domy

814421079

239.000 zł

Okolice Kazimierza-domek, działka 25a.Tylko 239tys

Sprzedaż | Lubelskie | Kazimierz Dolny

70 m² 3414.29 zł/m² 2 pokoje

Domy

814421079

Facebook
Facebook