2.500 zł
Wynajem | Śląskie | Buczkowice
Lokal na wynajem - 60 m² | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny ...
60 m²
41.67 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
239.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice
Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpoś...
1879 m²
127.2 zł/m²
870.320 zł
Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice
Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, p...
3784 m²
230 zł/m²
449.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice
Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki ot...
5602 m²
80.15 zł/m²
1.600 zł
Wynajem | Śląskie | Buczkowice
Mieszkanie na wynajem - 34 m² | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkani...
34 m²
47.06 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.900 zł
Wynajem | Śląskie | Buczkowice
MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA SKRZYCZNE - BUCZKOWICE/SZCZYRK Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie apartament n...
59 m²
49.15 zł/m²
2 pokoje