📢

Działki Śląskie

650.000 zł

Obniżka ceny!!! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - TERAZ 650 000 zł brutto! Marzysz o uciec

Sprzedaż | Śląskie | Jaworze

Obniżka ceny!!! Atrakcyjna działka w Jaworzu z własnym potokiem górskim - TERAZ 650 000 zł brutto! Marzysz o uci...

8529 m² 76.21 zł/m²

Działki

239.000 zł

Działki budowlane z potencjałem w Rybarzowicach!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpoś...

1879 m² 127.2 zł/m²

Działki

870.320 zł

Unikat - działka budowlana przy lesie!

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Zapraszam do odkrycia tej unikalnej okazji! Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 3784 m2, p...

3784 m² 230 zł/m²

Działki

220.000 zł

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki p

Sprzedaż | Śląskie | Bielsko-Biała

Do sprzedania grunt w Bielsku-Białej składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 51 arów. Działki położo...

5151 m² 42.71 zł/m²

Działki

235.000 zł

OBNIŻKA CENY!!! Biery - działki budowlane z mediami i dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowl

Sprzedaż | Śląskie | Jasienica

OBNIŻKA CENY!!! Biery - działki budowlane z mediami i dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działk...

810 m² 290.12 zł/m²

Działki

449.000 zł

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki otoczonej pr

Sprzedaż | Śląskie | Buczkowice

Widokowa pod dom lub inwestycję - działka blisko Szczyrku!!! Idealna oferta, jeśli szukasz przestronnej działki ot...

5602 m² 80.15 zł/m²

Działki

1.600.000 zł

Częstochowa, ul. Ugody | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. ...

13195 m² 106.1 zł/m²

Działki

343411101

199.430 zł

Stara Gorzelnia k.Blachowni | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości ...

1813 m² 110 zł/m²

Działki

343411101

380.000 zł

Bargły, Platanowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Poczesna

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Bargły, prz...

3760 m² 101.06 zł/m²

Działki

343411101

3.000.000 zł

Mykanów, ul. Akacjowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej,...

18870 m² 158.98 zł/m²

Działki

343411101

5.753.120 zł

Lubliniec, ul. Częstochowska | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Lubliniec

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego terenu inwestycyjnego, obejmują...

17540 m² 328 zł/m²

Działki

343411101

189.000 zł

Koniecpol | Grunt rolny na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Koniecpol

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych położonych w miejscowości Za...

60400 m² 3.13 zł/m²

Działki

571 322 774

800 zł

Częstochowa, ul. Brzozowa | Działka na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki usługowej zlokalizowanej w Częstochowi...

15 m² 53.33 zł/m²

Działki

343411101

10.000 zł

Częstochowa, ul. Łukowa | Teren pod dzierżawę

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia ofertę dzierżawę dużego terenu komercyjnego położonego w Częstochowie przy ul....

20173 m² 0.5 zł/m²

Działki

571 322 774

1.230 zł

Częstochowa, Goździków | Działka wynajem/dzierżawa

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu / dzierżawy działki położonej w Częstochowie p...

2500 m² 0.49 zł/m²

Działki

343411101

1.500 zł

Kłobuck, ul. Staszica | Działka na wynajem

Wynajem | Śląskie | Kłobuck

Biuro nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do wynajmu działki znajdującej się w Kłobucku przy skrzyżowaniu ulic Staszica i G...

1132 m² 1.33 zł/m²

Działki

508 929 508

1.057.630 zł

Wierzchowisko, Pogodna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisk...

3647 m² 290 zł/m²

Działki

343411101

550.000 zł

Konradów, Borówkowa | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Blachownia

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Konradów, p...

3057 m² 179.91 zł/m²

Działki

343411101

467.000 zł

Częstochowa, ul. Rocha | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, przy ul. R...

1017 m² 459.19 zł/m²

Działki

343411101

253.750 zł

Wierzchowisko, Pogodna | Działka na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Mykanów

875 m² 290 zł/m²

Działki

343411101

Facebook
Facebook