1.344.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr ewid. 34/1, 32 położonej w Częs...
4174 m²
321.99 zł/m²
343411101
892.600 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej położonej w Kłobucku przy ul...
4463 m²
200 zł/m²
571 322 774
1.291.500 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek o nr ewid. 465/2, 465/3...
18552 m²
56.6 zł/m²
343411101
780.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Częstochowie...
2284 m²
347.64 zł/m²
343411101
229.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Zimnow...
15400 m²
14.87 zł/m²
571 322 774
150.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kalej ...
3000 m²
50 zł/m²
571 322 774
173.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na sprzedaż działkę znajdującą się w Kłobucku przy ulicy Wojska Polskiego - nr dzi...
1471 m²
117.61 zł/m²
571 322 774
175.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Poczesnej - nr 425/...
1328 m²
131.78 zł/m²
571 322 774
220.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Kamyku - nr 952 obr...
958 m²
229.65 zł/m²
571 322 774
246.000 zł
2258 m²
108.95 zł/m²
571 322 774
1.950.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 85 zlokalizowanej w Częstochowie ...
1432 m²
1361.73 zł/m²
343411101
1.150.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowa...
15298 m²
75.17 zł/m²
343411101
269.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Konopiska
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 266/25 (obręb 0005) położonej w m...
1147 m²
234.52 zł/m²
343411101
130.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Przystajń
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 356,357 zlokalizowanej...
11040 m²
11.78 zł/m²
571 322 774
65.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek zlokalizowanych w Parzymiechach (Gmi...
6487 m²
10.02 zł/m²
571 322 774
130.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Kochanowice
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych nr 330/27, 332/61 zlokal...
901 m²
144.28 zł/m²
571 322 774
75.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w miejscowości Kleśniska (woj. śląsk...
7720 m²
9.72 zł/m²
571 322 774
130.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 616/2 położonej w miejscowośc...
2908 m²
44.7 zł/m²
343411101
111.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Wręczyca Wielka
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. prezentuje działki budowlano - przemysłowo - usługowe na sprzedaż znajdujące się w miejsco...
852 m²
130.28 zł/m²
571 322 774
245.000 zł
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. przedstawia działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Kolonia Brzeziny W...
2186 m²
112.08 zł/m²
343411101