📢

Działki Śląskie

124.000 zł

✅ Działka budowlana Gaszowice 1284 m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Gaszowice

<b>Działka ma powierzchnię 1284 m2 a jej lokalizacja to Gaszowice ul. Sumińska.</b>Dostępne media: prąd, wod...

1284 m²

Działki

205.000 zł

✅ Atrakcyjna działka budowlana Gogołowa 1376 m2 ✅

Sprzedaż | Śląskie | Mszana

<b>Działka ma powierzchnię 1376 m2 a jej lokalizacja to Gogołowa, okolice ulicy Cichej.</b><b> </b&...

1376 m²

Działki

125.000 zł

✅ Atrakcyjna działka budowlana Mszana 1000 m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Mszana

<b>Działka ma powierzchnię 1000 m2 a jej lokalizacja to Mszana, okolice ulicy Wodzisławskiej.</b>Niewątpliwi...

1000 m²

Działki

103.000 zł

✅Atrakcyjna działka budowlana Jankowice✅

Sprzedaż | Śląskie | Świerklany

<b>Działka ma powierzchnię 908 m2 a jej lokalizacja to Jankowice, około 1 km od Biedronki.</b>W otoczeniu je...

909 m²

Działki

139.000 zł

Działka położona w bardzo urokliwym miejscu.

Sprzedaż | Śląskie | Rybnik

<i><b>Szukasz wyjątkowego miejsca na budowę domu? Miejsca, które jest z dala od hałasu i głównej drogi? Jeże...

1975 m²

Działki

1.720.000 zł

Usługowa działka na rogu Jastrzębskiej i Łużyckiej

Sprzedaż | Śląskie | Wodzisław Śląski

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa położona w Wodzisławiu Śląskim na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 933 czy...

4206 m²

Działki

199.000 zł

Działka budowlano - usługowa z projektem.

Sprzedaż | Śląskie | Rybnik

<b><i>Na sprzedaż działka budowlano - usługowa w Rybniku w dzielnicy Chwałęcice przy ul. Bronisława Czecha.&...

1740 m²

Działki

99.000 zł

Płaska działka w spokojnej okolicy.

Sprzedaż | Śląskie | Kuźnia Raciborska

<b><i>Na sprzedaż płaska działka w spokojnej dzielnicy Kuźni Raciborskiej.</i></b>Działka położo...

1070 m²

Działki

121.916 zł

✅ Piękne działki- Piece gm. Gaszowice ✅

Sprzedaż | Śląskie | Gaszowice

<b>Oferujemy trzy piękne działki w Piecach gmina Gaszowice o powierzchni 1051 m2, 1150 m2 oraz 1332 m2.</b> ...

1051 m²

Działki

135.000 zł

✅ Działka budowlana Jankowice 894 m2✅

Sprzedaż | Śląskie | Świerklany

<b>Oferujemy działki o powierzchni 894 m2 oraz 988 m2 położona w Jankowicach.</b> Działki położone są w ustr...

988 m²

Działki

37.000 zł

Działka rekreacyjna ROD RADOŚĆ

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż działka rekreacyjna ROD"RADOŚĆ" z licznymi nasadzeniami, drzewkami oraz kontenerem służącym jako domek gos...

280 m² 132.14 zł/m²

Działki

365.000 zł

Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym –

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Działka budowlana 2414 m² z domkiem letniskowym - Jastrzębie-Zdrój, ul.Dębowa Na sprzedaż działka budo...

2414 m² 151.2 zł/m²

Działki

129.000 zł

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Krzyżowice

Sprzedaż | Śląskie | Pawłowice

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabud...

2072 m² 62.26 zł/m²

Działki

Facebook
Facebook