499.000 zł
Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 68,35 m² z ogródkiem, Rybnik, Kłokocin. Lokal zaproje...
68.35 m²
7300.66 zł/m²
3 pokoje
550.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiej...
64.4 m²
8540.37 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
395.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestro...
63 m²
6269.84 zł/m²
3 pokoje
10 piętro
365.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
REZERWACJA Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem typu M-5 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mie...
63 m²
5793.65 zł/m²
4 pokoje
10 piętro
245.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 47 metrowe położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego na...
46.85 m²
5229.46 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
219.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie M-4 o pow. 55,70 m2, położone na 3 piętrze przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Bardzo...
56 m²
3910.71 zł/m²
3 pokoje
3 piętro
235.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie 56 metrowe na 8 piętrze przy ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z tr...
55.7 m²
4219.03 zł/m²
3 pokoje
8 piętro
169.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie 49 metrowe na widokowym 4 piętrze na osiedlu Bogoczowiec w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie skład...
49.31 m²
3427.3 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
165.000 zł
Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój
Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzę...
36 m²
4583.33 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
2.400 zł
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem usytuowane na na parterze no...
50 m²
48 zł/m²
2 pokoje
+48 514 171 514
1.099.000 zł
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na...
131 m²
8389.31 zł/m²
5 pokoje
1 piętro
+48 514 171 514
469.000 zł
OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zl...
60.13 m²
7799.77 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
+48 514 171 514
737.000 zł
OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokaliz...
89.97 m²
8191.62 zł/m²
4 pokoje
4 piętro
+48 514 171 514
690.000 zł
78.76 m²
8760.79 zł/m²
4 pokoje
5 piętro
+48 514 171 514
568.453 zł
Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...
52.62 m²
10802.98 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
717.351 zł
75.67 m²
9479.99 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
505.629 zł
42.93 m²
11777.99 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
394.848 zł
31.55 m²
12514.99 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
500.051 zł
42.82 m²
11677.98 zł/m²
2 pokoje
5 piętro
631.069 zł
58.48 m²
10791.19 zł/m²
3 pokoje
1 piętro