📢

Mieszkania Śląskie

519.925 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

46.58 m² 11161.98 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

540.433 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

47.15 m² 11461.99 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

499.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.77 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

632.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.03 m² 10898.98 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

696.683 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

70.11 m² 9937 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

Facebook
Facebook