📢

Mieszkania Śląskie

369.000 zł

ATRAKCYJNE MIESZKANIE 2 POK DO WEJŚCIA

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Atrakcyjna oferta ! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² z przestronnym ba...

32.9 m² 11215.81 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 60 m², w centrum miasta. Lokal składa si...

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

129.000 zł

Na sprzedaż M-2 ul.Górnicza Jastrzębie-Zdrój

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

OKAZJA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem z widokiem na zieleń, położone w niskiej zabudowie na 2 piętrze w spokojne...

36 m² 3583.33 zł/m² 1 pokoje 2 piętro

Mieszkania

700.000 zł

Częstochowa, Małopolska | Apartament na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w Częstochowie przy u...

76 m² 3 pokoje

Mieszkania

343411101

1.300 zł

Wynajem M-3 ul.Zielona Jastrzebie-Zdrój

Wynajem | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

Mieszkanie do wynajęcia typu M-3 przy ulicy Zielonej na szóstym piętrze. Odstępne 1300 zł+ok 800zł czynsz+media wg.zuż...

49 m² 26.53 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

359.000 zł

Na sprzedaż mieszkanie M-4, Jastrzębie-Zdrój.

Sprzedaż | Śląskie | Jastrzębie-Zdrój

61 m² 5885.25 zł/m² 3 pokoje 8 piętro

Mieszkania

568.453 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

52.62 m² 10802.98 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

505.629 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.93 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 2 piętro

Mieszkania

717.351 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

75.67 m² 9479.99 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

394.848 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

31.55 m² 12514.99 zł/m² 1 pokoje 4 piętro

Mieszkania

500.051 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.82 m² 11677.98 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

633.457 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

51.91 m² 12202.99 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

516.042 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.65 m² 11061.99 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

631.069 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.48 m² 10791.19 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

643.963 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.02 m² 11098.98 zł/m² 3 pokoje 2 piętro

Mieszkania

735.139 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

72.14 m² 10190.45 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

685.090 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

67.69 m² 10120.99 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

374.356 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

33.38 m² 11214.98 zł/m² 1 pokoje 1 piętro

Mieszkania

518.277 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.02 m² 11261.99 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

455.704 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

38.79 m² 11747.98 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook