📢

Mieszkania Śląskie

682.182 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

68.7 m² 9929.87 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

817.242 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

79.88 m² 10230.87 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

509.190 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

44.04 m² 11561.99 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

487.051 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.82 m² 11374.38 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

484.637 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

41.5 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

764.448 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

81.84 m² 9340.76 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

824.460 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

78.52 m² 10500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

505.037 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.59 m² 10840.03 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

785.960 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

80.2 m² 9800 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

519.925 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.58 m² 11161.98 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

505.747 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.94 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

540.433 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

47.15 m² 11461.99 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

632.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.03 m² 10898.98 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

499.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.77 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

696.683 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

70.11 m² 9937 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

4.800 zł

Częstochowa, ul. Łódzka | Apartament na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowa...

69.11 m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

2.600 zł

Częstochowa, Kopernika | Mieszkanie na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, komfortowego mieszkania zlokaliz...

42.22 m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

343411101

700 zł

Częstochowa | Pokoje studenckie na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu pojedynczego miejsca w pokoju dwuosobowym w pryw...

15 m² 1 pokoje

Mieszkania

343411101

1.350 zł

Częstochowa, ul. Wierzbowa | Mieszkanie na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, prz...

33.1 m² 1 pokoje 3 piętro

Mieszkania

343411101

250.000 zł

Kłobuck, ul. Rómmla | Mieszkanie na sprzedaż

Sprzedaż | Śląskie | Kłobuck

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w ...

34.37 m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

343411101

Facebook
Facebook