764.448 zł
Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...
81.84 m²
9340.76 zł/m²
4 pokoje
824.460 zł
78.52 m²
10500 zł/m²
4 pokoje
505.037 zł
46.59 m²
10840.03 zł/m²
2 pokoje
6 piętro
785.960 zł
80.2 m²
9800 zł/m²
3 pokoje
4 piętro
519.925 zł
46.58 m²
11161.98 zł/m²
2 pokoje
4 piętro
505.747 zł
42.94 m²
11777.99 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
540.433 zł
47.15 m²
11461.99 zł/m²
2 pokoje
6 piętro
632.468 zł
58.03 m²
10898.98 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
499.468 zł
42.77 m²
11678 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
696.683 zł
70.11 m²
9937 zł/m²
3 pokoje
550.000 zł
<i><b>Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie.<...
72.12 m²
3 pokoje
699.000 zł
Na sprzedaż mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie przestronne, trzypokoj...
63 m²
11095.24 zł/m²
3 pokoje
7 piętro
568.453 zł
52.62 m²
10802.98 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
717.351 zł
75.67 m²
9479.99 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
505.629 zł
42.93 m²
11777.99 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
394.848 zł
31.55 m²
12514.99 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
500.051 zł
42.82 m²
11677.98 zł/m²
2 pokoje
5 piętro
631.069 zł
58.48 m²
10791.19 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
516.042 zł
46.65 m²
11061.99 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
633.457 zł
51.91 m²
12202.99 zł/m²
2 pokoje
4 piętro