3.000 zł
Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszka...
58 m²
51.72 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
310.000 zł
OKAZJA CENOWA | Apartament inwestycyjny Szczyrk | 25,63 m² | 310 000 zł | Wspaniała lokalizacja Na sprzedaż apar...
25.63 m²
12095.2 zł/m²
1 pokoje
633.600 zł
Apartament w Szczyrku w doskonałej lokalizacji z balkonem parkingiem podziemnym i strefą SPA! PROMOCJA!! WYKOŃCZEN...
39.6 m²
16000 zł/m²
2 pokoje
997.000 zł
Nowa nizsza cena! Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2024 roku, po...
49 m²
20346.94 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
667.650 zł
Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyj...
44.51 m²
15000 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
503.850 zł
Inwestycja zlokalizowana jest w Szczyrku. Miasto to łączy w pełni rozwiniętą infrastrukturę z położeniem w wyjątkowo...
33.59 m²
15000 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
1.199.000 zł
Nowoczesne mieszkanie z antresolą w zielonej okolicy Szczyrku - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania s...
58 m²
20672.41 zł/m²
3 pokoje
1 piętro
1.114.695 zł
Ta inwestycja to połączenie nowoczesnej architektury i funkcjonalnych układów apartamentów , w...
82.57 m²
13500 zł/m²
4 pokoje
2 piętro