📢

Śląskie

720.466 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

69.03 m² 10437 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

519.628 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.14 m² 11261.99 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

716.593 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

75.59 m² 9480 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

650.720 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

66.4 m² 9800 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

503.313 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

49.33 m² 10202.98 zł/m² 2 pokoje

Mieszkania

518.655 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

45.25 m² 11461.99 zł/m² 2 pokoje 7 piętro

Mieszkania

503.655 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

45.25 m² 11130.5 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

520.149 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.6 m² 11162 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

345.352 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

29.23 m² 11814.98 zł/m² 1 pokoje

Mieszkania

682.182 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

68.7 m² 9929.87 zł/m² 3 pokoje 3 piętro

Mieszkania

817.242 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

79.88 m² 10230.87 zł/m² 4 pokoje 1 piętro

Mieszkania

509.190 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

44.04 m² 11561.99 zł/m² 2 pokoje 1 piętro

Mieszkania

487.051 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.82 m² 11374.38 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

484.637 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

41.5 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 5 piętro

Mieszkania

764.448 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

81.84 m² 9340.76 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

824.460 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

78.52 m² 10500 zł/m² 4 pokoje

Mieszkania

505.037 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.59 m² 10840.03 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

785.960 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

80.2 m² 9800 zł/m² 3 pokoje 4 piętro

Mieszkania

519.925 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

46.58 m² 11161.98 zł/m² 2 pokoje 4 piętro

Mieszkania

505.747 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.94 m² 11777.99 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

Facebook
Facebook