📢

Śląskie

540.433 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszk...

47.15 m² 11461.99 zł/m² 2 pokoje 6 piętro

Mieszkania

632.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

58.03 m² 10898.98 zł/m² 3 pokoje 1 piętro

Mieszkania

499.468 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

42.77 m² 11678 zł/m² 2 pokoje 3 piętro

Mieszkania

696.683 zł

Katowice-mieszkania z widokiem na zieleń i miasto!

Sprzedaż | Śląskie | Katowice

70.11 m² 9937 zł/m² 3 pokoje

Mieszkania

14.420 zł

Częstochowa, ul. Złota | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w C...

144.2 m² 100 zł/m²

Lokale

508 929 508

28.841 zł

Częstochowa, ul. Złota | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

288.41 m² 100 zł/m²

Lokale

508 929 508

12.540 zł

Częstochowa, ul. Okulickiego | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego, zlokalizowanego w Częstocho...

209 m² 60 zł/m²

Lokale

508 929 508

19.680 zł

Krzepice, ul. gen. Andersa | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Krzepice

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowo-handlowego położonego w miejsc...

792.5 m² 24.83 zł/m²

Lokale

571 322 774

6.573 zł

Częstochowa, Złota | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

65.73 m² 100 zł/m²

Lokale

508 929 508

13.650 zł

Częstochowa, św. Jadwigi | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu komercyjnego o powierzchni...

200 m² 68.25 zł/m²

Lokale

343411101

61.440 zł

Częstochowa, św. Jadwigi | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

900 m² 68.27 zł/m²

Lokale

343411101

5.330 zł

Częstochowa, ul. Stary Rynek | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w samym sercu Czę...

72.2 m² 73.82 zł/m²

Lokale

343411101

1.353 zł

Częstochowa, ul. Stary Rynek | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego w prestiżowej kam...

16.69 m² 81.07 zł/m²

Lokale

343411101

30.750 zł

Częstochowa, św. Jadwigi | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

450 m² 68.33 zł/m²

Lokale

343411101

12.300 zł

Złochowice | Hala magazynowa na wynajem

Wynajem | Śląskie | Opatów

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowo-usługowej z zapleczem biurowo-...

886 m² 13.88 zł/m²

Lokale

571 322 774

7.700 zł

Częstochowa, ul. Kilińskiego | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego w Częstochowie przy uli...

82.65 m² 93.16 zł/m² 3 piętro

Lokale

343411101

6.396 zł

Częstochowa, ul. Drogowców | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany przy ulicy Drogowców 29 w Częstochowie....

200 m² 31.98 zł/m² 1 piętro

Lokale

343411101

3.500 zł

Truskolasy, ul. Kopernika | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Wręczyca Wielka

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. oferuje na wynajem powierzchnię magazynowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Truskolas...

107.65 m² 32.51 zł/m²

Lokale

571 322 774

4.305 zł

Częstochowa, Rynek Wieluński | Lokal na wynajem

Wynajem | Śląskie | Częstochowa

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w doskonałej loka...

98 m² 43.93 zł/m²

Lokale

343411101

9.600 zł

Koziegłowy, ul. Warszawska | Lokale na wynajem

Wynajem | Śląskie | Koziegłowy

Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w mi...

160 m² 60 zł/m²

Lokale

343411101

Facebook
Facebook