6.500 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Dołuje
Do wynajęcia lokal o powierzchni ok 200m2 z placem zabaw, parkingiem, tuż przy drodze w Dołujach. w tej chwili są tam pr...
185 m²
35.14 zł/m²
501443377
1.990.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znaj...
688 m²
2470.93 zł/m²
501443377
6.000 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Szczecin
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ...
84 m²
71.43 zł/m²
501443377
980.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od u...
84 m²
11666.67 zł/m²
501443377
845.079 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 845 0...
65.51 m²
2 piętro
659.706 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 659 7...
51.14 m²
1 piętro
377.712 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 377 7...
29.28 m²
663.834 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 663 8...
51.46 m²
4 piętro
553.410 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b>Cena apartamentu netto 553 4...
42.9 m²
1 piętro
376.164 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Międzyzdroje
<b>Nowoczesne apartamenty inwestycyjne z widokiem na morze - Międzyzdroje !!!</b><b>CENY NETTO OD 376 ...
29.16 m²
2 piętro
900 zł
Wynajem | Zachodniopomorskie | Płoty
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu lokal handlowy, usługowy, biurowy o powierzchni: 13 m2, znajdujący ...
13 m²
69.23 zł/m²
3 pokoje
mobile GSM: 500 700 758
79.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Płoty
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu lokal handlowo-usługowo-biurowy z witryną o powierzchni: 13 m2, zna...
13 m²
6076.92 zł/m²
3 pokoje
mobile GSM: 500 700 758
160.000 zł
Sośnica - Twój azyl w sercu natury DOSKONAŁA CENA 160 tyś złotych !!!Nieduża, urokliwa wieś Sośnica, położona pośród roz...
83.5 m²
573094777
2.500.000 zł
Inwestycja z wysoką stopą zwrotu - Blok mieszkalny z najemcami - Gotowiec inwestycyjny - WałczTylko u nas! Oferta na wył...
1146.5 m²
513383144
250.000 zł
ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W m.WITANKOWO - budynek 220 m2 na dużej działce 1505 m2 ( były sklep spożywczy )NOWA CENA !!!...
1505 m²
573094777
78.000 zł
Na sprzedaż: Magazyn / Hala do remontu - KołatnikCena: 78 000 PLNOferujemy do sprzedaży magazyn o powierzchni 365 m², po...
675 m²
573094777
1.150.000 zł
Gotowy biznes z ekologicznym , bardzo wydajnym ujęciem wody żródlanej .Pomorze Zachodnie, Mirosławiec ( unikalne ujęcie ...
10123 m²
573094777
994.000 zł
Kontakt:Andrzej SaturE-mail: andrzejs@nieruchomosci-apartament.plTel. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają at...
1440 m²
533844870