720.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Szczecin
Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowanie na 1 piętrze w kamienicy przy Królowej Jadwigi.Pow...
66 m²
3 pokoje
1 piętro
501443377
135.000 zł
Bezczynszowe mieszkanie na parterze - 3 pokoje - z ogródkiem - na wsi - wieś Będlino, gmina WierzchowoTylko u nas! Ofer...
108.7 m²
3 pokoje
513383144
145.000 zł
Nieruchomości Apartament przedstawia mieszkanie o powierzchni 55,25 m² z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, położon...
55.25 m²
2 pokoje
1 piętro
533844870
180.000 zł
Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, na parterze - na wsi - do remontu - KłębowiecObniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłą...
54.76 m²
2 pokoje
513383144
780.000 zł
Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą!Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m o...
37.5 m²
2 pokoje
3 piętro
578199800
340.000 zł
Nieruchomości Apartament przedstawiają duży lokal mieszkalny, o powierzchni całkowitej 274.83 m2 (pow. użytkowa 88,22m2)...
274.83 m²
4 pokoje
533844870
750.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Kołobrzeg
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położoneg...
51.79 m²
2 pokoje
4 piętro
343411101
409.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu Nowoczesny Apartament, Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie do zamiesz...
37.95 m²
10777.34 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
mobile GSM: 500 700 758
185.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań
Mieszkanie DRUGA EDYCJA USUNIĘTO ZDJĘCIA POZOSTAWIAJĄC TYLKO JEDNO https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu ...
48.4 m²
3822.31 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
mobile GSM: 500 700 758
189.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Karlino
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku k...
52.51 m²
3599.31 zł/m²
3 pokoje
mobile GSM: 500 700 758
185.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Suchań
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, bezczynszowe, położone I piętrze...
48.4 m²
3822.31 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
mobile GSM: 500 700 758
325.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
https://www.kerner-nieruchomosci.pl Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem...
40.38 m²
8048.54 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
mobile GSM: 500 700 758
520.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Kołobrzeg
Apartament w hotelu 4* Diva, SPA w Kołobrzegu. Oferujemy na sprzedaż jednopokojowy apartament z balkonem o powie...
36 m²
14444.44 zł/m²
1 pokoje
523290390
290.000 zł
Kontakt:Michał WojtysiakApartament Nieruchomości 573 094 777 NOWA ATRAKCYJNA CENA : 290 TYS ZŁOTYCH !!!!Na sprzeda...
111.62 m²
4 pokoje
1 piętro
573094777
478.355 zł
Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica!Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, ap...
32.99 m²
2 pokoje
662036327
200.000 zł
NOWA CENA W NOWYM ROKU 2026 !!! 200 tysięcy złotych za mieszkanie 92 m2 + garaż + ogród , parter, 60 m od jeziora !!...
92 m²
3 pokoje
573094777
260.000 zł
TYLKO U NAS W BIURZE APARTAMENT NIERUCHOMOŚCI OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Nieduża wieś Kolki, powiat Choszczno, woj zachodnio...
55 m²
2 pokoje
573094777
330.000 zł
Kontakt:Andrzej SaturE-mail: andrzejs@nieruchomosci-apartament.plTel. 533844870Nieruchomości Apartament przedstawiają cz...
180.42 m²
5 pokoje
533844870
409.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Goleniów
37.95 m²
10777.34 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
mobile GSM: 500 700 758
325.000 zł
Sprzedaż | Zachodniopomorskie | Nowogard
40.38 m²
8048.54 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
mobile GSM: 500 700 758