📢

Lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej

[Sprzedaż] Lokale

Lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej
Lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej

Cena: 250.000 zł (do negocjacji)

Dodane przez: Awatar knclublin
Region: Lubelskie Lublin
Agent: Emil Dąbrowski
E-mail: emil.dabrowski@knc.com.pl
Telefon komórkowy: 535116688

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Opublikowano: 01-04-2026 | Wygaśnie: 01-04-2027 | Wyświetleń: 33

ID ogłoszenia: 98330 | Numer oferty: 111/13924/OLS

Szczegóły

Ogłoszenia: Firmowe
Rynek: Wtórny
Pow. użytkowa: 31.7 m²
Cena za m2: 7886.44 zł/m²
Forma własności: Własność
Data aktualizacji: 2026-05-05 11:58:30
Język angielski:

Opis

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo/handlowy, Lublin Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej 31,7 m

Przeznaczenie:

- działalność uslugowo-handlowa i gastronomiczna

Powierzchnia użytkowa:

- 31,7 m²

Media:

- Prąd

- Woda,

- Kanalizacja

- Ogrzewanie

Lokal:

- 1 sala

- 2 toalety

- zaplecze

- duże szklane witryny

Stan:

- lokal do remontu

Stan prawny:

- uregulowany, odrębna własność z własną księgą wieczystą

Lokalizacja:

- ul. Armii Krajowej

- wejście bezpośrednio z chodnika

- przy przystanku autobusowym

- ciąg komunikacji pieszej

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania lokalu( klucze w biurze), a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Emil Dąbrowski

tel: 535 11 66 88

e-mail: emilknc@wp.pl

Mapa

Formularz kontaktowy

Promuj

Ogłoszenie nie jest promowane

Promowanie ogłoszenia: 0,00 zł / 1 dni