269.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 26,65 m2, po podłodze ok. 30 m2 położone na czwartym, poddaszowym piętrze od...
26.65 m²
10093.81 zł/m²
1 pokoje
4 piętro
52 3290390
429.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
mieszkanie Wyżyny | Bydgoszcz | 52m2 | 3 pokojowe | 2 piętro | Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży...
52.97 m²
3 pokoje
2 piętro
575017070
360.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na bydgoskich Bartodziejach - jednym z najbardziej pożądanych osiedli w mieśc...
47.2 m²
3 pokoje
7 piętro
798857340
1.800 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu...
53 m²
2 pokoje
4 piętro
576455800
2.100 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
!!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mam przyjemność zaprezentować piękne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o ...
54 m²
2 pokoje
6 piętro
537001255
450.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Maciej Felske: +48500450237 TYLKO W NASZYM BIURZE!Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ...
63 m²
3 pokoje
500450237
260.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36m2 na parterze w kamienicy po modernizacji.Mieszkanie znajduje się na niskim ...
36 m²
1 pokoje
696222281
1.800 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Wiktoria Włodarska --> 576-455-800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na ...
35 m²
2 pokoje
3 piętro
576455800
2.750 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. I. Paderewskiego. L...
54 m²
50.93 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
523290390
2.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Karol Słomczyński720 885 210Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Byd...
59 m²
3 pokoje
6 piętro
720885210
359.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o pow. 52,72 m2 położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. Jackowskiego na osie...
52.72 m²
6809.56 zł/m²
2 pokoje
2 piętro
52 3290390
2.750.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Małgorzata Biskup 660244448Na sprzedaż tylko w naszym biurze!Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mie...
125.37 m²
3 pokoje
2 piętro
660244448
439.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w naszym biurzeOpiekun oferty:Anna Zakrzewskatel. 798 857 340Zapraszam do zapoznan...
55.3 m²
3 pokoje
9 piętro
798857340
195.000 zł
Sprzedaż | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 28,01 m2 położone na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy przy ul. Bocianowo...
30 m²
6500 zł/m²
2 pokoje
1 piętro
52 3290390
2.200 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Najem okazjonalny Oferta dostępna od zaraz! Do wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 położone na t...
44 m²
50 zł/m²
2 pokoje
3 piętro
52 3290390
1.000 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pokój o pow. 14 m2 z balkonem mieszczący się w 3 pokojowym mieszkaniu studenckim, w bloku na 2 piętrze, ...
14 m²
71.43 zł/m²
1 pokoje
2 piętro
52 3290390
700 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Mieszkanie 110 m² na kwatery pracownicze na wynajem - dla ok. 15 osób - Bielawy, Bydgoszcz Cena: 700 zł / osoba / m...
110 m²
6.36 zł/m²
3 pokoje
523290390
1.550 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze bloku prz...
32 m²
48.44 zł/m²
1 pokoje
6 piętro
3.900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Wyjątkowy apartament, 3 pokoje, 120 m² - ul. Gdańska, Bydgoszcz Powierzchnia: 120 m² Czynsz najmu: 3 900 zł / ...
120 m²
32.5 zł/m²
3 pokoje
2 piętro
523290390
900 zł
Wynajem | Kujawsko-pomorskie | Bydgoszcz
Do wynajęcia pokój o pow. 20 m2 położony w domu wielorodzinnym na pierwszym piętrze. Do dyspozycji wspólna ...
14 m²
64.29 zł/m²
1 pokoje
1 piętro
52 3290390