615.000 zł
Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/Łasku BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzed...
247 m²
2489.88 zł/m²
5 pokoje
261.120 zł
Działka pod zabudowę mieszkaniową, Kolumna - Łask BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budow...
1280 m²
204 zł/m²
670.000 zł
Nowy, wykończony domek ok 70 m.kw gotowy do wprowadzenia. Oferta tylko u nas. BESTATE Nieruchomości Pabianice ofe...
70 m²
9571.43 zł/m²
3 pokoje
1.200.000 zł
Dom jednorodzinny na pięknie zagospodarowanej działce Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomo...
158 m²
7594.94 zł/m²
4 pokoje
329.000 zł
Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do...
58.23 m²
5650.01 zł/m²
3 pokoje
2 piętro